ANTALYA HABERLERİ

Türel, Ernez Mahallesi’nde

IHA
31.10.2015 - 16:46Son Güncelleme :

antalya büyükşehir belediye başkanı menderes türel, finike'nin ernez mahallesi'ni ziyaret etti

IHA

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Finike’nin Ernez Mahallesi’nin yol sorununu çözdü. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Finike’nin en uzak Mahallesi olan Ernez Mahallesi’ni ziyaret etti. Türel, 50 yıllık yol sorununu çözdüğü Ernez Mahallesi’nde çınar altında vatandaşlarla sohbet etti. Büyükşehir Yasası’nı Ernez’in yarım asırlık yol çilesi bitsin diye, Akseki’nin musluklarından 30 yıl sonra su aksın diye, Gömbe’nin ormanın kanalizasyonları yıllar sonra yapılsın diye çıkardıklarını dile getiren Türel “O dönemde Antalya’dan Ernez’e, Gömbe’ye, Akseki’ye, İbradı’ya hizmet mi gider diyenler, görsünler hizmet nasıl gidiyormuş” dedi.
GÖZLEME YAPTI
Ernezlilerin büyük bir coşkuyla karşıladığı Başkan Menderes Türel kadınlarla birlikte gözleme yaptı. Türel Ernezliler ile birlikte Ernez’in yeni yolunu inceledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Türel, Ernez Mahallesi’nde hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 16 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türel, Ernez Mahallesi’nde haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı