ÇANAKKALE HABERLERİ

Turan, THY Yönetimi İle Görüştü

IHA
30.10.2015 - 16:12Son Güncelleme :

AK PARTİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ BÜLENT TURAN, THY YÖNETİMİYLE GÖRÜŞTÜ

IHA

AK Parti Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüştü.
Çanakkale vizyonunun Çanakkale’de havacılığın gelişmesi ile doğru orantılı olduğunu yetkililere anlatan Turan, THY’nin şehrin turizmine önemli katkılar sunabileceğini belirtti. Turan, “Çanakkale’mizin havacılıkla ilgili meselelerini THY Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İlker Aycı ve Yönetim Kurulu üyeleriyle görüştük. Çanakkale’den uçuş destinasyonun çeşitlendirilmesi, sefer sayılarının artırılması talebimizi ilettik. THY uçuşları şehrimizin turizmine en önemli etkenlerden. THY Çanakkale vizyonumuzun önemli bir parçasını oluşturuyor" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Turan, THY Yönetimi İle Görüştü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 16 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Turan, THY Yönetimi İle Görüştü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı