Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Turan Özdemir iyiye gidiyor

  Nilüfer KANDIRMIŞ/BODRUM, DHA
  24.05.2010 - 14:02 | Son Güncelleme:

  Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde geçen perşembe günü motosikletin çarpması sonucu ağır yaralanan ve beyin kanaması geçirdiği saptanan ‘Dondurmam Gaymak’ filminin başrol oyuncusu Turan Özdemir'in sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.

  Yoğun bakımda tedavisi süren Özdemir'in kendine gelmeye ve sorulara yanıt vermeye başlaması yakınlarının umutlarını artırdı.

  Bodrum'un Ortakent- Yahşi Beldesi'ndeki Yarbasan Evleri'ndeki villasından eşi Müzeyyen Özdemir ile akşam yemeğine gitmek için ayrılan ve yol ortasındaki kediyi almak isterken motosikletin çarpması sonucu ağır yaralanan Turan Özdemir'in tedavisi kaldırıldığı Bodrum Devlet Hastanesi'nde sürüyor. Yoğun bakım ünitesinde tutulan, Dondurmam Gaymak filminin başrol oyuncusu Özdemir'in sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.

  Bodrum Devlet Hastanesi'nde görevli Anestezi Uzmanı Dr. Eylem Tınaz, Özdemir'in sağlık durumunun ilk geldiği güne göre çok daha iyi olduğunu ve dün gece yarısı çekilen beyin tomogrofisinde beyin kanamasında gerileme tespit edildiğini aktardı, “Dün gece yaptığımız kontroller sonucunda Özdemir’in tekrar tomografisi çekildi. Tomografi sonuçlarında beyindeki kanın emilmeye başladığını tespit ettik. Klinik ve tomografi takibi devam ediyor. Özdemir, sorduğumuz sorulara cevap vermeye çalışıyor. Acil bir durum oluşmazsa ameliyat planlanmıyoruz. Bu durumda hayati tehlikeyi atlattı demek doğru olmaz, yoğun bakımda yatan her hastanın hayati tehlikesi vardır. Özdemir'in tedavisi yoğun bakımda devam edecek, başka bir yere nakli söz konusu değil ama sağlık durumunun ilk iki güne göre daha iyi olduğunu söyleyebiliriz” dedi.

  Etiketler: son dakika
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı