« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Turacı: 100. yılda F.Bahçe'de olmak benim için önemli

Fenerbahçeli futbolcu Önder Turacı, 100. yılını kutlayacak bir takımın kadrosunda olmanın, gelen transfer tekliflerinden daha önemli olduğunu belirterek, kuruluşunun 100. yıldönümünde sarı-lacivertli takımda yer almak istediğini açıkladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinde, transfer teklifleri aldığı yönünde medyada yer alan haberlerle ilgili açıklama yapan gurbetçi futbolcu, “100. yılda efsane kadroda yer almak istiyorum” dedi.

Takımının başarılı grafiğini çekemeyenlerin bulunduğunu ileri süren Önder, açıklamasında özetle şu ifadelere yer verdi:
“Bir oyuncunun başka kulüpler tarafından izlenmesi ve teklifler alması çok güzel, ama 100. yılını kutlayacak bir takımın kadrosunda olmak gelen tekliflerden çok daha önemli. Ben 100. yılda efsane kadroda yer almak istiyorum. Teknik kadro ve kulübümüz devre arası transfer yapılmayacağını açıklamasına rağmen her gün bazı gazeteler, gerek benim gerekse bir çok arkadaşımın Fenerbahçe'den ayrılacağımı, bu konuda birçok çalışma yapıldığını yazıyor. Yazılanları anlamsız ve kasıtlı buluyorum. Fenerbahçe'nin başarılı grafiğini çekemeyenler var. Fenerbahçe'de mutluyum. Takım arkadaşlarım ve teknik kadromuzla aramda hiçbir sorun olmadığı gibi çok da iyi anlaşıyoruz.”

FENÇLERBİRLİĞİ MAÇI

Sarı-lacivertli futbolcu, Turkcell Süper Ligi'nin 18. haftasında 20 Ocak Cuma günü Gençlerbirliği ile yapacakları mücadeleyle ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istediklerini kaydeden Önder, 'Taraftarımızla kendi sahamızda iyi bir başlangıç yaparsak sonu gelir. Her ne kadar ikinci devre uzun bir maraton gibi gözükse de çabuk geçecektir. Önemli olan taraftarımızın bize olan desteği” ifadelerini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz