« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tur bizim olacak

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.Bahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli, <ı>‘‘Ligde arzuladığımız çizgideyiz. Bugün lig maçındaki hatalarımızı tekrarlamayacağız ve Bursaspor’u eleyip, turu atlayan taraf olacağız’’ dedi.

3 PUAN EKSİĞİMİZ VAR

F.Bahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli, kendisi ve takımı hakkında yapılan dedikodulara güldüğünü belirtti. Ligin ilk yarısı itibariyle, hedefledikleri puandan, 3 puan eksik topladıklarını belirten Denizli, ‘Düşünmediğimiz kayıplar verdik. Skoru daha da garantiye getirebilecek dönemlerde konsantrasyon eksikliğimiz var.

HİÇ TEREDDÜT ETMEM

Futbolcularımın çok üzgün olduğunu gözlüyorum. Takımın lehine olacak değişiklikleri tereddüt etmeden yapıyorum. Bu uygulamayla futbolcularımdan daha fazla yararlanabiliyorum. Hayatımız dedikodu üzerine geçmez. Yapılan dedikodular bizi fazla ilgilendirmiyor. ‘Bazı futbolcular korunuyor' söylentilerine gülerim, cevap bile vermem.

LİG BİR BÜTÜNDÜR

Yerleşmiş bir anlayışı ortadan kaldırdık. Lig bir haftalık değil, bir bütün olarak değerlendirilmelidir. Türkiye Ligi'nin durumunu değerlendirdiğimizde, arzuladığımız çizgide olduğumuzu görürüz. Bugün, lig maçındaki hatalarımızı tekrarlamayacağız ve Bursaspor’u eleyip, turu geçen taraf olacağız. Futbolcularıma güveniyorum.’


Bunları da Beğenebilirsiniz