TUNCELİ HABERLERİ

Tunceli Valisi Kaymak, yatırım destek programını inceledi

AA / Fatma Çıray
25.02.2016 - 14:44Son Güncelleme :
Tunceli Valisi Kaymak, yatırım destek programını inceledi
AA / Fatma Çıray

TUNCELİ (AA) - Tunceli Valisi Osman Kaymak, Fırat Kalkınma Ajansı Tunceli Yatırım Destek Ofisi’ni ziyaret ederek, 2016 yatırım destek programlarını inceledi.

Kaymak, Vali Yardımcısı Serdar Arslantaş ve İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Önder Yurdakul ile Fırat Kalkınma Ajansı Tunceli Yatırım Destek Ofisi'ni ziyaret etti.

Ajansın 2016 yılında yürüteceği mali destek programları hakkında bilgi alarak inceleyen Kaymak, şunları kaydetti:

"Ajansımız 8 Ocak 2016 tarihi itibariyle kamu kesimine yönelik Yaşam Kalitesi ve Sanayi Altyapıları Mali Destek Programı, özel sektöre yönelik ise İmalat Sanayinin Geliştirilmesi Mali Destek Programını ilan etmiştir. Özel sektöre yönelik programımız için son başvuru tarihi 4 Mart 2016, kamu kesimine yönelik programımız için son başvuru tarihi ise 11 Mart 2016’dır. Nitelikli projeler aracılığı ile bu tür kıymetli kaynakların ilimize kullandırılması noktasında gayretlerimizi sürdüreceğiz."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tunceli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tunceli ilinden Tunceli Valisi Kaymak, yatırım destek programını inceledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 14 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tunceli Valisi Kaymak, yatırım destek programını inceledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı