TUNCELİ HABERLERİ

Tunceli Belediyesinde kadın çalışanlara ilk yardım eğitimi

AA / Haydar Toprakçı
26.02.2016 - 13:14Son Güncelleme :
Tunceli Belediyesinde kadın çalışanlara ilk yardım eğitimi
AA / Haydar Toprakçı

TUNCELİ (AA) - Tunceli belediyesinde görev yapan kadın çalışanlara temel ilk yardım eğitimi verildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, kadın çalışanlarda ilk yardımın önemi konusunda farkındalık yaratarak, bilincin artırılması amacıyla temel ilk yardım eğitimi düzenlendiği belirtildi.

Temel İlk yardım eğitiminin Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Tunceli Şubesi ilk yardım komisyonu üyeleri tarafından Belediye Konferans Salonunda kadın çalışanlara verildiği ifade edilen açıklamada, kadınlara slayt eşliğinde ilk yardımın amacı, temel uygulamalar, hasta taşıma teknikleri, temel yaşam desteği, kanamalar, yanıklar, bilinç bozuklukları ile kırık, çıkık ve burkulmalarda uygulanacak ilk yardımın nasıl olması gerektiği konularında teorik ve uygulamalı eğitim verildiği kaydedildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tunceli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tunceli ilinden Tunceli Belediyesinde kadın çalışanlara ilk yardım eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 13 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tunceli Belediyesinde kadın çalışanlara ilk yardım eğitimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı