Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tuncay Türkiye'ye gelecek mi

Premier Lig'in sona ermesiyle birlikte soluğu Türkiye'de alan Tuncay Şanlı, milli takım kampından önce tatile çıktı.

Uğur DEMİRKIRDI, İstanbul DHA
SON GÜNCELLEME

Stoke City'de kötü bir sezon geçiren Tuncay Şanlı, şu anda gelişmeleri takip ederken, önümüzdeki sezon için arayış içerisinde. Gelecek tekliflere açık olan Şanlı, şartlar oluşur, teklifler uygun bulunursa kulüp değiştirecek.

Milli oyuncunun menajeri Hakan Özlü, DHA'ya yaptığı açıklamada sözlerine "Tuncay'ın Stoke City'de mutsuz olduğu açık. Bunu saklamaya gerek yok. Yaşananları herkes kısmen de olsa biliyor. O yüzden şu an için Tuncay'ın önümüzdeki sezon nerede olacağı belli değil" diye başladı.

Özlü; Tuncay'ın yeni takımının eksinlikle Türkiye'den olmayacağının da altını çizerek; "İngiltere, İspanya ve Almanya gibi ülkelerde olabilir. Gelen tekliflerde iyi şartlar oluşursa o zaman anlaşma sağlanabilir. Önce Kulübü ile görüşecek ama burada kalmak istemiyor, çünkü mutsuz. " dedi.

Middlesbrough'dan Stoke City'e geçen ve 3 yıllık sözleşme imzalayan Tuncay Şanlı buradaki 1 yılını doldururken, önce kulübü ile masaya oturup gelen teklifler konusunda yardımcı olunmasını isteyecek ve daha sonra futboly kariyerine yön verecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler