« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tuncay Türkiye'ye dönecek mi

Tuncay Şanlı’nın menajeri Hakan Özlü, Fenerbahçe’den teklif almadıklarını, herhangi bir yetkiliyle de görüşmediklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Özlü, “Sezon başından beri Türkiye’ye döneceği iddia ediliyor. Ne geçmişte, ne de şimdi Türkiye’ye dönmeyi düşünmüyor. Hull City maçında 7 dakika sonra oyundan alınmış olması, mutsuz olduğunu göstermiyor.Futbol yaşantısını yurtdışında sürdürmek istiyor. Hiçbir oyuncu o şekilde oyundan çıkmak istemez. Tepkisi de normaldi. Yarın teknik direktörüyle konuşacak. Tuncay’ı en çok isteyen teknik direktörü Pullis’ti. Tuncay hocasıyla bu olayın neden olduğun konuşacak” dedi.

Tuncay’ın şu anda başka bir Avrupa kulübünü düşünüp düşünmediğiyle ilgili bir şey söyleyemeyeceğini ifade eden, Hakan Özlü “Varolan bin sözleşmemiz var. Ancak Stoke City Kulübü yolları ayırmak isterse o zaman düşünürüz. Ama adres Türkiye olmaz. Fakat Tuncay, Stoke City’de mutlu. Fenerbahçe’den teklif almadık, ya da herhangi bir Fenerbahçeli yönetici bizimle temasa geçmedi” dedi.  


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler