« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tuncay: Tarftarımızla farklı bir derbi olur

Fenerbahçeli futbolcu Tuncay Şanlı, yarınki Beşiktaş maçında, taraftarların gücünü kendilerine hissettirmesi durumunda farklı bir derbi olacağını ileri sürdü.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kulübün internet sitesinde açıklamasına yer verilen Tuncay, en büyük desteklerinin taraftar olduğunu, bu nedenle küçük bir hatadan dolayı oluşan tepkilerin takımı etkilediğini belirtti.

Sergiledikleri performansla son 3 yılda göre Avrupa'nın birçok futbol devini geride bıraktıklarını ifade eden Tuncay, derbi maçta taraftar desteğine ihtiyaçları olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: “Taraftarımız, eski günlerde olduğu gibi her pozisyona homurdanmak yerine desteklerini ve güçlerini bize hissettirirlerse daha farklı bir derbi olacaktır. Fenerbahçe taraftarından daha fazla şampiyonluğu istediğimizi herkesin bilmesi gerek.

Fenerbahçe tarihinde ilk kez kendi stadımızda 52 bin taraftarın önüne çıkacağız. Hepimiz heyecanlıyız, maçın sonucunun ne olacağı konusunda benim ve hiç bir oyuncunun endişesi yok. Bütün isteğimiz yağmur, çamur demeden taraftarlarımız eşleriyle çocuklarıyla tribünleri doldursunlar ve 90 dakika boyunca bize destek versinler.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz