« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tuncay Şanlı için ilginç yorum

İngiliz Times gazetesi, Tuncay Şanlı'nın Bolton maçındaki performansının ardından daha fazla forma giymek için şans yakaladığını yazdı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gazetenin yazarı John Percy, “Tuncay, zorluklarla mücadele edebileceğini kanıtlama fırsatı yakaladı” başlıklı köşe yazısında, “Bu maçtan önce yeni bir forvet alınması konuşulurken, Tuncay Şanlı Stoke City'den gitmesini engelleyecek nadir fırsatı yakaladı” ifadelerini kullandı.

Tuncay'ın Middlesbrough'tan 16 ay önce 5 milyon sterline transfer edildiğini hatırlatan Percy, “Milli futbolcu o kadar yedek kulübesinde oturmaya alıştı ki, muhtemelen ismini buraya yazdırmayı düşündü” yorumunu yaptı.
Ligde bu sezon Tuncay'ın fazla forma şansı bulamamasına değinen yazar, “Tuncay, Stoke City'nin Demba Ba için 7,1 milyon sterlinlik anlaşmadan vazgeçmesinden faydalanabilir ve Britannia Stadı'ndaki kariyerine devam edebilir” dedi.

Stoke City Menajeri Tony Pulis'in “Bazen oyuncuların ne kadar çok çalışmaları gerektiğini anlamaları zordur. Tuncay bunu benimsemeye çalışıyor. Sözleşmesi devam ediyor” sözlerine köşesinde yer veren Percy, forvetlerinin Bolton maçındaki gibi oynaması halinde Pulis'in yeni bir golcüye ihtiyacı olmayacağını savundu.

Bunları da Beğenebilirsiniz