Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tuncay harekatı

Uzun süredir Türkiye’den gelen bütün teklifleri geri çeviren Tuncay Şanlı, en sonunda pes etti. Yıldız oyuncunun menajeri Murat Kuş, bugün Stoke City yöneticileriyle masaya oturarak, F.Bahçe ve Beşiktaş’ın önerilerini bildirecek.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE ile Beşiktaş arasındaki Tuncay Şanlı savaşı yeniden kızıştı. Uzun süredir bu transferi gerçekleştirmek için gizliden gizliye çalışan, ancak futbolcunun olumsuz cevap vermesi yüzünden amaçlarına ulaşamayan iki kulüp, Tuncay’dan gelen olumlu sinyal üzerine yeniden harekete geçti.

Stoke City’de sürekli yedek kaldığı için mutsuz olan Tuncay Şanlı’nın, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın cazip tekliflerde bulunmaları nedeniyle Türkiye’ye dönmeyi ciddi şekilde düşünmeye başladığı belirtildi. Yıldız futbolcunun menajeri Murat Kuş, dün sabah apar topar İngiltere’ye giderek, Stoke City’nin Portsmouth’u 1-0 yendiği maçı izledi. Karşılaşmanın son dakikalarında forma şansı bulan Tuncay ile akşam bir araya gelen Kuş, bugün de Stoke City yöneticileriyle görüşecek.

Tuncay Şanlı’da özellikle Fenerbahçe Yönetimi’nin ısrarcı davrandığı belirtildi. Stoke City’nin, sezon başında Middles- brough’dan Robert Huth ile birlikte toplam 11 milyon sterline aldığı milli futbolcu için en az 5.5 milyon sterlin isteyeceği ifade edildi. Beşiktaş’ın da bu parayı ödemeye hazır olduğu bildirildi.

7 MAÇTA 102 DAKİKA

Tuncay Şanlı, yaklaşık 5.5 milyon sterline transfer olduğu Stoke City’de 7 lig maçında oynadı. Hepsinde sonradan girdiği bu karşılaşmalarda toplam 102 dakika forma şansı buldu.

Bunları da Beğenebilirsiniz