KASTAMONU HABERLERİ

Tümkasder: "Hüseyin Selami Çelebioğlu’nu Destekliyoruz"

IHA
06.10.2015 - 16:53Son Güncelleme :

MURAT ÇALIK; HEMŞERİMİZİN ÇABALARINA OMUZ VERMEK BİZİM BUYUN BORCUMUZDUR.'' (MUHAMMED KÖMEÇOĞLU-KASTAMONU/İHA)

IHA

Tüm Kastamonulular Derneği Genel Başkanı Murat Çalık, 1 Kasım seçimlerinde Kastamonu’dan 1’nci sıra Milletvekili adayı olan Hüseyin Selami Çelebioğlu’nu destekleyeceklerini açıkladı.
Tüm Kastamonulular Derneği (TÜMKASDER) Genl Başkanı Murat Çelik, genel seçimlerde destekleyecekleri milletvekilinin ismini açıkladı. Çelik, 1 Kasım seçimlerinde hemşerileri olan Hüseyin Selami Çelebioğlu’nu destekleyeceklerini belirterek, "çelebioğlu, Kastamonulu ve İstanbul’da faaliyet gösteren başarılı bir işadamı kimliğiyle dikkat çekiyor. Selami Çelebioğlu, Kastamonu ilinden milletvekilliği adaylığını açıklayarak, önümüzdeki seçimler için önemli bir adım attı" dedi.
TÜMKASDER Genel Başkanı Murat Çalık, H. Selami Çelebioğlu’nun milletvekilliği adaylığını duyduklarından itibaren büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek, “Kastamonu’muzun sosyal, siyasal, ekonomik gelişmesi, çok önemli yatırımların bölgemize kazandırılması ve ilimizin katma değerinin daha da yükseltilmesi, potansiyelimizin artırılması yönünde Çelebioğlu’nun milletvekilliği adaylığını açıklamış olması gerçekten sevindiricidir. Bizler kendisini tanıyoruz, çalışmalarının niteliğini ve bölgemize sağlayacağı katkıları çok iyi tahmin edebiliyoruz. Öncelikle TÜMKASDER olarak Çelebioğlu’nun en önemli destekçisi olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Kastamonumuz, tarihe damga vuran, sosyal kimliği ve kültürel değerleriyle daha çok ilgiyi ve alakayı hak ediyor. Bu bağlamda, ilimizin güzelliklerini tüm boyutlarıyla ortaya çıkaracak, ilimizi hakkıyla tanıtacak, Ankara’da bizleri en yüksek temsil kabiliyetiyle temsil edip sesimiz, soluğumuz olacak H. Selami Çelebioğlu gibi isimlere elbette çok ihtiyacımız vardır” diye konuştu.
Murat Çalık, adaylık sürecinden sonra Çelebioğlu’nu Kastamonu milletvekili olarak da görmelerinin en büyük dileği olduğunu belirterek, “TÜMKASDER’in vizyonunu da mecliste ortaya koyacak Kastamonulu hemşerilerimizin çabalarına omuz vermek bizim boyun borcumuzdur” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Tümkasder: "Hüseyin Selami Çelebioğlu’nu Destekliyoruz" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Ekim 2015 tarihinde saat 16 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tümkasder: "Hüseyin Selami Çelebioğlu’nu Destekliyoruz" haberi güncellenecektir.

  KASTAMONU NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Ekim 2017, Cuma
  • İmsak
   05:13
  • Guneş
   06:54
  • Öğle
   12:41
  • İkindi
   15:40
  • Akşam
   18:05
  • Yatsı
   19:35
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı