Gündem Haberleri

  Tümgeneral Özler zeybek oynadı

  Mehmet KURT/İZMİR, (DHA)
  31.08.2012 - 10:13 | Son Güncelleme:

  İZMİR’de 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü, İzmir Valisi Cahit Kıraç ve eşi Berrin Kıraç’ın verdiği resepsiyonla kutlandı. Resepsiyona NATO Hava Unsur Komutanlığı Kurmay Başkanı Tümgeneral Atilla Özler ile İzmir Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Akar Karasu’nun karşılıklı zeybeği damga vurdu.

  Balçova Termal Tesisleri Kardelen Salonu’nda düzenlenen resepsiyonun konukları İzmir Valisi Cahit Kıraç ve eşi Berrin Kıraç, Ege Ordusu ve Garnizon Komutanı Orgeneral Abdullah Atay ve eşi Mürvet Atay karşıladı.

  TÜMGENERAL ÖZLER BÖYLE ZEYBEK OYNADI / FOTO GALERİ

  PAŞA BÖYLE ZEYBEK OYNADI / WEB TV

  Resepsiyona İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Aziz Kocaoğlu, eşi Türkegül Kocaoğlu, Ege Ordusu ve Garnizon Komutanı Abdullah Atay ve eşi Mürvet Atay, İzmir CHP Milletvekilleri Alaattin Yüksel, Rahmi Aşkın Türeli ve Mustafa Moroğlu, AK Parti Milletvekili Hamza Dağ, Hava Eğitim Komutanı Korgeneral Akın Öztürk, Güney Deniz Saha Komutanı Koramiral Atilla Kezek, Cumhuriyet Başsavcısı Durdu Kavak, Adalet Komisyonu Başkanı Akar Karasu, İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, daire amirlerinin yanı sıra bir grup asker de katıldı.

  TÜRKİYE'DE 30 AĞUSTOS COŞKUSU / FOTO GALERİ

  NATO KURMAY BAŞKANINDAN ZEYBEK

  Resepsiyonda birçok yerli ve yabancı şarkı ile birlikte Ege yöresi Zeybek oyunları çalınırken NATO Hava Unsur Komutanlığı Kurmay Başkanı Tümgeneral Atilla Özler ile İzmir Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı karşılıklı zeybeği uzun süre alkışlandı.

  Resepsiyonda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin tanıtım filmi, katılanlar tarafından alkışlarla izlendi. Gecenin sonunda tüm davetlilere dağıtılan bayraklarla 10 yıl marşı bir ağızdan okundu.

  ZAFER BAYRAMI GÜNEYDOĞU'DA BÖYLE KUTLANDI - WEB TV

  Tümgeneral Özler zeybek oynadı 100 BİNLİK MEYDAN SADECE 50 KİŞİ

  NAZIM’IN SESİNDEN O BÜYÜK GÜNÜN DESTANI

  KADIKÖY’DE GERGİN TÖREN

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı