« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tümer: Taraftarla tartışmadım

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Tümer Metin, Sparta Prag maçı sonrası teknik direktör Zico'dan izin alarak, takımdan ayrı Türkiye'ye döndüğünü açıkladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Tümer Metin, Sparta Prag maçı sonrası taraftarlarla tartıştığı için tepkilerden çekinerek takımdan ayrı Türkiye'ye gönderildiği şeklindeki iddialarla ilgili kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, takımdan ayrı olarak Türkiye'ye geldiğinin doğru olduğunu belirterek, "Çünkü teknik direktörümüz Zico'dan Sparta Prag maçı sonrası için izin aldım ve onun bilgisi dahilinde Türkiye'ye döndüm. Sadece ben değil bazı oyuncu arkadaşlarım da kampın son gecesi takımdan ayrıldılar ve kendi ülkelerine döndüler. Bunun nedeni pazartesi günü tüm takıma verilen izinle ilgilidir" dedi.

Taraftarla tartıştığı konusunun doğru olmadığını ileri süren Tümer, şöyle devam etti:
“Hiçbir şekilde hiçbir taraftarla tartıştığımı hatırlamıyorum. Meydana gelen tatsızlığın ana sebebi; takım Sparta Prag maçı sonrası Südstadt'tan dönerken bazı arkadaşlarım maçı izleyen taraftarlara imza dağıtıyordu. Son olarak ben otobüse bindiğim için ve takımı bekletmemek adına imza veremedim. Sayıları 10'u geçmeyen bir grup taraftarlarımız zaten benimle ilgili otel kapısına kadar gelerek gerekli şovu yaptı. Televizyonlar ve basın mensuplarının bu şov çok hoşuna gitmiş olacak ki, dakikalarca kayıt yaptılar. Daha sonra aynı taraftarlar otelde gelip benden özür dilediler. Oradaki durum tamamen bundan ibaret, ne ben tartıştım ne de onlar benimle tartıştı.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz