Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Tüm zamanların en kötü filmleri

  Hürriyet Haber
  19.02.2008 - 08:00 | Son Güncelleme:

  Sadece Yeşilçam'ın değil dünya sinemasının kült filmlerinden biri olan Dünyayı Kurtaran Adam 'bütün zamanların en kötü ve en absürd filmlerinden biri olma unvanını kaptırdı. Hem de kendi devam filmine.

  İŞTE SIRALAMADA İLK 50 FİLM

  İnternetteki sinema veri tabanı imdb.com'un okurları arasında düzenlediği ve 2 bin 514 kişinin oy verdiği ankette Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu bütün zamanların en kötü filmleri listesinde sekizinci sıraya yerleşti.

  Sitenin anketinde en çok oyu alan film ise Paris Hilton'un başrolünü Christine Lakin ile paylaştığı The Hottie and the Nottie oldu.

  Bütün zamanların en kötü filmleri arasında yer alan tek Türk filmi Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu da değil. İlk 50'de toplam 5 tane Türk filmi yer alıyor. 

  Hilton'un büyük bir tanıtım kampanyasıyla gösterime sokulan filmi The Hottie and the Nottie ABD'de gösterime girdiği ilk hafta sonu 27 bin 696 dolar hasılat yapmıştı. Hilton'un filmdeki rol arkadaşı Lakin ünlü varisin oyunculuk yeteneğine hayran kaldığını söyleyip onu geleceğin Marilyn Monroe'su olarak nitelendirmişti.

   

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı