İZMİR HABERLERİ

Tüm şarkılar hasta çocuklara

DHA
25.04.2017 - 11:57Son Güncelleme :
DHA

2006 yılında Türkiye'nin her yerinden İzmir’e uzun soluklu tedavi için gelen hasta çocukların ve ailelerinin tedavi sürecinde barınma ve yaşam ihtiyaçlarını  temin etmek amacıyla İzmirli hayırseverler tarafından kurulan İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği, 11.yıldönümünü 26 Nisan akşamı Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde düzenlenen konser ile kutlayacak.

İzmir Hasta Çocuk Evleri (İHÇE) Derneği ve Türkiye Kan Ordusu Kanser Derneği'nin tanıtımını desteklemek amacıyla düzenlenecek konserde Evrim Özkaynak ve Teyfik Rodos sahne alacak. '80'ler ve '90'lı yılların nostalji şarkılarının seslendirileceği konser İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği yararına yapılacak. İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği Başkan Yardımcısı Sevil Ozan, derneğin faaliyetinin 11.yılını bir yardım konseri ile taçlandırmak istediklerini ifade etti. Ozan,  dernek faaliyeti olarak yapılan çalışmanın sadece tedavileri süren hasta çocukların barınma ihtiyaçlarını karşılamak değil bunun yanı sıra çocukların aileleriyle birlikte konuk oldukları evlerin tüm yaşamsal ihtiyaçlarını sağlamak olduğunu söyledi. Derneğin yaşaması için yapılacak bağışların önemine dikkat çeken Ozan, konsere destek veren Evrim Özkaynak ve Teyfik Rodos’a teşekkür ederek tüm İzmirlileri ve sanatseverleri 26 Nisan akşamı olan düzenlenecek konsere davet etti.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Tüm şarkılar hasta çocuklara hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 11 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tüm şarkılar hasta çocuklara haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı