« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tüm futbolcular Manisa'ya gidecek

Trabzonspor, Fortis Türkiye Kupası'nda deplasmanda Manisaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenman 15 dakikalık bir sürenin ardından basın mensuplarına kapatıldı.

Antrenman öncesi bordo-mavili futbolcular, yönetim kurulu üyeleri ve teknik heyet, Cumhuriyet Bayramı'nı Türk bayrağı açarak kutladılar.

Bordo-mavili kulüp, ayrıca internet sitesi aracılığıyla da Cumhuriyet'in kuruluşunun 84. yıl dönümünü kutladı. Açıklamada, “Modern Türkiye'nin kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu ve bütün ulusumuza armağan ettiği Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 84. yıl dönümünü bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda coşkuyla kutluyoruz. Tüm Türk Milletinin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun” denildi.

Sakatlığı bulunan kaleci Tolga Zengin'in yer almadığı antrenmana tüm futbolcular katıldı. Tolga Zengin'in yanı sıra cezalı olan Yattara da Manisaspor maçında görev yapamayacaklar.

TÜM FUTBOLCULAR GETİRİLİYOR

Trabzonspor'da, teknik direktör Ersun Yanal, tüm futbolcuları Manisa deplasmanı kadrosuna aldı.

Özel uçakla bugün ilk olarak İzmir'e hareket edecek olan Karadeniz ekibinde Yattara ve Tolga Zengin'in de kafilede yer alacağı belirtildi.

Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya Jefferson, Ferhat, Tayfun, Tolga Seyhan, Mustafa, Hüseyin, Serkan, Ayman, Ceyhun, Gökdeniz ve Umut muhtemel 11'i ile çıkması bekleniyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz