"Cengiz Semercioğlu" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cengiz Semercioğlu" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cengiz Semercioğlu

Tülin-Caner muhalifleri

Tülin’le Caner ikilisi sonunda Seda Sayan’ı da kızdırdı. Nasıl kızmasın ki, sabah kuşağında Sevda Masalı dümeniyle Aydın ve Özlem, Seda Sayan’ın tahtını sallar oldular.

Seda Sayan dün sabahki programında ‘Vasıfsız iki insanın bu kadar çok gündeme gelmesinde en büyük sorumlu sizsiniz’ diyerek seyirciye kızdı. Sayan’a bunları söyletense şarkıcı Baha’ydı. Hani Tülin ve Caner yüzünden Mehmet Ali Erbil’le arası bozulup, Çarkıfelek’i terk eden Baha...

O ya da bu nedenle farketmez, Sayan Tülin-Caner ikilisi hakkında doğruyu söyledi... Ama daha önce kendisi de Caner’i konuk etmiş miydi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum...

En zayıf şişmanlar

Seda Sayan
’dan başladık devam edelim. Şu ekranda insanları inceltme işini en çok kullananlardan biri Seda Sayan, diğeri Hülya Avşar... Yine Sayan’ın konuklarının her biri dal gibiydi.

Ama bu inceltme işinde en komik görüntüler En Güzel Şişmanlar’ın katıldığı bölümde olmuştu. Ekranda yarışmaya katılan şişman kadınlar var ama onlar bile şişman gözükmüyordu. Herhalde hiç kendilerini bu kadar zayıf görmemişlerdi.

3. Devre

İker Yasin
yönetimindeki 3. Devre, gündemdeki isimleri konuk alarak iyi bir çizgi tutturdu. Geçtiğimiz hafta da futbol dünyasında en çok konuşulan isimlerden biri Yılmaz Vural’dı.

Yılmaz Vural’lı 3. Devre haftanın en iyi futbol programlarından biri oldu. 3. Devre bu çizgiyi sürdürdüğü sürece, Kazım Kanat, Engin Verel ve Osman Tanburacı’lı kadrosuyla önümüzdeki sezonun da iddialı programlarından olacaktır. Bir de erken saatte yayınlansa...

Sayan, Avşar’a haksızlık etti

Sayan
’la ilgili son bir not. Kendisi dünden itibaren Posta’da yazmaya başladı.

Dünkü programında gazetedeki sayfasını gösterirken de Hülya Avşar’ın Kelebek’teki röportajlarına taş attı. ‘Kimileri gibi, milleti toplayıp sadece poz vermiyorum. O röportajları başkaları yapıyor. Oysa ben yazılarımın hepsini kendim yazıyorum’ dedi.

Sayan’ın eline sağlık, güzel yazmış. Ama kendi sayfasını överken Hülya Avşar’a haksızlık yaptı.

Belli ki Sayan yanlış bilgilendirilmiş, ben ‘içerden’ biri olarak doğrusunu söyleyeyim: Kelebek’e yaptığı röportajlarında Hülya Avşar konu belirlemeden, konuk seçimine ve yazılara kadar her aşamayla bizzat ilgileniyor.

Eyvan piyesi!

Eyvan
, Türk televizyonlarının gördüğü en sıradışı programların başında geliyor. Son bölümde bir Türkstar taklidi vardı ki, artık sıradışı lafı bile çok sıradan kalır.

Türkstar jürisinin taklit edildiği bu skeç, olsa olsa ilkokul düzeyinde bir piyes olur. Programda oyuncuların kötülüğü, esprilerin kötülüğüyle yarıştı. Bu kadar mı zor daha düzgün bir şey yapmak? Ama galiba bu programlarda inadına yapılıyor.

Tuba Özay’ın sunduğu Şarkıların Sultanı’ndaki esprilerin de Eyvan’dan aşağı kalır yanının olmaması bunu göstermiyor mu?

TV bombaları

Monolog

Siz de bugün burada neler olacağını merak ediyorsunuz değil mi? Ediyorsunuz, ediyorsunuz.

<ı>Yasemin Bozkurt

TV bombaları

Ne point?

Artistik patinaj yarışmasındakiler gibi bekliyorsunuz. No point, nü point, nokta falan...

<ı>Armağan Çağlayan

TV bombaları

Çaycı Kadir

Bu kadar okumuşsunuz ama öğrenememişsiniz. Demlikte demlenmeyen çay, çay değildir. <ı>Kadir İnanır (Benim Çocuklarım adlı dizide)
X