« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tükürük savaşı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Nouma ile İsmail Güldüren maçı bırakıp, birbirlerine girdiler

Fransız golcü, kendisini marke eden rakibinin suratına tükürdü. İsmail Güldüren de aynı şekilde karşılık verdi. Nouma'nın tükürdüğünü göremeyen hakem Mustafa Çulcu, G.Birliği'nin futbolcusuna kırmızı kart gösterdi.

YİNE HIRÇINDI

Beşiktaş'ın hırçın futbolcusu Pascal Nouma, Gençlerbirliği maçında da rahat durmadı. Agresif tavırlarıyla tanınan Fransız yıldız, önce İsmail Güldüren ile tükürük savaşına girdi, ardından sarı kart görünce cezalı duruma düştü. Pascal Nouma, önümüzdeki hafta yapılacak Siirt Jetpaspor maçında forma giyemeyecek.

TARTIŞTILAR

İsmail Güldüren, yakın markaja aldığı Nouma'ya 48. dakikada faul yaptı. Başkent ekibinin futbolcusu daha sonra Nouma'yı itince sarı kart gördü. Faul atışı kullanılacağı sırada ceza sahası içinde yan yana gelen iki oyuncu tartışmaya başladı. Hakeme sırtı dönük olan Nouma, rakibinin suratına tükürdü. İsmail Güldüren de aynı şekilde karşılık verdi.

SİİRT'TE YOK

İki futbolcunun tükürük savaşı sırasında pozisyona uzak kalan hakem Çulcu, Nouma'nın hareketini göremezken, İsmail Güldüren'in tükürdüğünü son anda tespit etti. Bunun sonucunda Başkent ekibinin futbolcusu kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Nouma daha sonra 84. dakikada sarı kart gördü. 4 sarı kart limitini doldurduğu için cezalı duruma düşen Fransız futbolcu, Siirt Jetpa deplasmanında oynamayacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler