Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Tüketicilerin üçte biri haklı

  Hürriyet Haber
  06.01.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İstanbul Ticaret Odası, geçen yıl oda bünyesindeki Tüketici Şikayetleri Bürosu'nca izlenen 482 tüketici şikayetinden 292'sini tüketici lehine sonuçlandırdı. Geçen yıl gelen toplam tüketici şikayeti de 450 oldu. Yapılan şikayetlerden 28'inde tüketicinin haksız olduğu sonucuna varıldı. 6 şirket cezalandırıldı.

  Sönmez’in uçuşu durdu

  Sönmez Hava Yolları, Bursa-İstanbul-Bursa hattındaki tarifeli seferlerini geçici olarak durdurdu. Grubun yaptığı açıklamada, Ulaştırma Bakanlığı'nın askeri meydanlara her iniş için 440 dolar ‘‘konma ücreti’’ koyduğu, Bursa'nın da bu havaalanları arasında olduğu, bu durumda bilet fiyatlarının iki kat arttığı belirtildi.

  Pepsi’nin Ramazan kampanyası

  Pepsi Ramazan ayı süresince bir kampanya başlattı. Pepsi'nin görevli elemanları kapı kapı dolaşıyor, kendilerine herhangi bir Pepsi ya da Yedigün ürünü gösteren tüketicilere hediye dağıtıyor. Ayrıca kampanya süresince alınan her 2 litre ve üzerindeki Pepsi ve Yedigün ürünü için 1 litre bedava ürün veriliyor.

  Crowne Plaza’da bayram paketi

  Ramazan Bayramı süresince Crowne Plaza ve Holiday Inn otelleri iki günlük bir özel paket hazırladı. 16-25 Ocak tarihleri arasında geçerli bu programda 2 gece konaklama, açık büfe kahvaltı,1 kez açık büfe akşam yemeği (içecek hariç), spor tesislerinden yararlanma imkanı var. Çift kişilik oda Crowne Plaza'da 240, Holiday Inn'de 196 dolar.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı