« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tükenişten dirilişe

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor'un yeni transferi Selim, ‘‘Dibe vurduğum dönemde, bordo mavili kulüple anlaşarak tepeye çıkma şansını yakaladım. Bu şansı iyi kullanacağım’’ dedi.

<ı>Hayalim gerçekleşti

Trabzon'un yeni transferi Selim, 2 yıllık hayalinin gerçekleştiğini söyledi. Selim, ‘‘Hayatımın en güzel günlerini yaşıyorum. Bursaspor'da kadro dışıydım. Dibe vurduğum dönemde, başkanımız Mehmet Ali Yılmaz beni aradı ve kulübümle anlaştığını söyledi. Havalara uçtum, gözyaşlarımı tutamadım’’ dedi.

<ı>Ekonomik kriz var

Selim, ‘‘Ülke ekonomik kriz içinde. Kemalettin ve Sergen gibi iki yıldız kulüp bulamıyor. Yılmaz'ın ‘‘Ne kadar para istersin’’ sorusuna, ‘Türkiye'nin en büyük kulübüne geliyorum. Ben para talebinde bulunmam. Siz ne takdir ederseniz, ona razıyım' yanıtını verdim’’ diye konuştu.

<ı>Zor günümde yanımda

Trabzonspor’un en zor döneminde kendisine kucak açtığına değinen Selim, ‘‘Başka da bir şey söylemem yakışık almazdı. 2 yıllık hayalim gerçekleşti, çok gururluyum. Kötü günlerim geride kaldı. Dibe vurmuştum, tepeye çıkma şansını yakaladım. Bu şansımı iyi kullanacağım ve Trabzonspor'a layık olmaya çalışacağım’’ ifadesini kullandı.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler