DENİZLİ HABERLERİ

TÜİK’ten Büyükşehir’e Ziyaret

IHA
22.10.2015 - 16:57Son Güncelleme :

TÜİK HEYETİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

IHA

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Denizli Bölge Müdürü Ali İhsan Yücedağ, Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ali Değirmenci’yi ziyaret etti.
Dünya İstatistik Günü nedeniyle Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ali Değirmenci’yi ziyaret eden Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Denizli Bölge Müdürü Ali İhsan Yücedağ, TÜİK tarafından yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. TÜİK Denizli Bölge Müdürü Ali İhsan Yücedağ, Dünya İstatistik Günü nedeniyle düzenledikleri program kapsamında ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirterek, Denizli, Muğla ve Aydın’da yaptıkları çalışmaları anlattı. Ziyaretten dolayı mutluluk duyduğunu ifade den Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ali Değirmenci, "Gelişmiş toplumlara baktığımızda istatistik olmazsa olmazlar arasındadır. Bugün ve geleceğimiz için yapılacak yatırımlar ve doğru kararların alınmasında istatistiki bilgiler çok önemlidir" dedi.
Denizli’de yatırım yada planlama yaparken öncelikle istatistiki bilgilere baktıklarını anlatan Değirmenci ,"Gelişmiş toplumlar gerek özel gerekse kamu sektöründe istatistiki bilgilerden yeterince yararlanıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak bizde istatistiki bilgilerin yeterince değerini bilen bir kurumuz. Bugüne kadar yaptığımız bütün yatırımlarda; toplumun tüm kesimlerinden gelen taleplerin değerlendirilmesinde mutlaka istatistiki bilgilerin ışığından istifade ediyoruz. Alınan kararların Denizlimiz için en doğrusu olması için gayret sarf ediyoruz" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden TÜİK’ten Büyükşehir’e Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ekim 2015 tarihinde saat 16 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TÜİK’ten Büyükşehir’e Ziyaret haberi güncellenecektir.

DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:19
 • Guneş
  08:02
 • Öğle
  13:08
 • İkindi
  15:38
 • Akşam
  17:53
 • Yatsı
  19:24
Sayfa Başı