KOCAELİ HABERLERİ

Tügva Kocaeli Temsilciliği Başkan Karaosmanoğlu’nu Ziyaret Etti

IHA
01 Ekim 2015 - 10:51Son Güncelleme : 01 Ekim 2015 - 10:52

TÜGVA YÖNETİM KURULU KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM KARAOSMANOĞLU'NU ZİYARET ETTİ.

IHA

Türkiye Gençlik Vakfı’nın (TÜGVA) Kocaeli Temsilciliği, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti.
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kocaeli Temsilciliği Başkanı Yusuf Yazıcı ve yönetimi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret ederek, gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi aktardılar. Başkan Karaosmanoğlu ziyarette TÜGVA yönetimine, “Hedeflerinizi iyi organize edip, teşkilatlanmalarınıza hız vermelisiniz. Değerlerimizi iyi anlayan memleketimiz için donanımlı insan yetiştirelim” dedi.
Türkiye’ye faydalı şahsiyetler yetiştirmede sorumluluk sahibi olduklarını da ifade eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Kendi işini yapan, profesyonel çalışan, girişimci öğrencilere yönelik çalışmaları yürütmek, vakfınızın hedeflerine ulaşmasını sağlayacak stratejileri oluşturmak ve geliştirmekten sorumlusunuz. Vakfınızın genel hedef ve vizyonuna ulaşılabilmesi için düzenleyeceğiniz ve desteklenecek tüm eğitim faaliyetlerini belirleyin. Ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora seviyesindeki öğrencilerin gelişimlerine katkıda bulunacak ortam ve imkânlarını sağlamalısınız. Bunun yanında en önemli konulardan bir tanesi de gençlerimizin potansiyelinin keşfedilmesi ve yönlendirilmesi konusunda rehberlik yapın” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Tügva Kocaeli Temsilciliği Başkan Karaosmanoğlu’nu Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Ekim 2015 tarihinde saat 10 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tügva Kocaeli Temsilciliği Başkan Karaosmanoğlu’nu Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

  KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Ağustos 2017, Cumartesi
  • İmsak
   04:15
  • Guneş
   06:07
  • Öğle
   13:15
  • İkindi
   17:03
  • Akşam
   20:02
  • Yatsı
   21:39
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı