BARTIN HABERLERİ

Tügva’dan Aşure Etkinliği

IHA
27.10.2015 - 09:55Son Güncelleme :

TÜGVA İL TEMSİLCİLİĞİ AŞURE PROGRAMI DÜZENLEDİ

IHA

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bartın İl Temsilciliği tarafından aşure programı düzenlendi.
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bartın İl Temsilciliği Aşure programı düzenlendi.
Türkiye Gençlik Vakfı Bartın İl Temsilcisi Eyüp Hendek konuya ilişkin yaptığı açıklamda, “Müslüman aleminde önemli bir yer tutan Muharrem ayının 10. günü olan 14 Haziran Çarşamba günü başladı. Türkiye Gençlik Vakfı TÜGVA Bartın İl Temsilciliği olarak bizde bu mübarek gün dolayısıyla genç kardeşlerimizin katılımıyla Aşure programı düzenledik. Programda Bartın Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekanı Sn. Yakup Civelek aşure hakkında hoş sohbeti ile bizleri memnun etti” dedi.
Aşure günü gibi günlerin vatandaşlar arasında kardeşliği pekiştirmek ve kuvvetlendirmek için bir fırsat olduğunu vurgulayan Hendek, “Yüce Allah’a, Aşure Günü münasebetiyle kardeşliğimizi kuvvetlendirmesi için dua edelim. Aşure programımıza katılan genç kardeşlerimize ve Teşkilat koordinatörümüz Murat Subaşı, Çalışan Gençlik ve İş Dünyası koordinatörümüz Celil Hızarcı,Kadın ve Aile Koordinatörümüz Canan Ceylan,Yüksek Öğrenim koordinatörümüz Muammer Çoşkun, Lise Koordinatörümüz Elif Emiroğlu, Dış İlişkiler Koordinatörümüz Ramazan Hendek ve Eğitim Koordinatörümüz Cemal Öz’e teşekkür ederim" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bartın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bartın ilinden Tügva’dan Aşure Etkinliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 09 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tügva’dan Aşure Etkinliği haberi güncellenecektir.

BARTIN İLÇELERİ

Sayfa Başı