ANKARA HABERLERİ

TÜGİAD, TÜSİAV VE Ankara Lobisi Derneği’nden İzmir’e EXPO desteği

Hürriyet Haber
23.09.2012 - 00:00Son Güncelleme :

YEREL HABERLER ANKARA

Hürriyet Haber

TÜRKİYE Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şube Başkanı Barış Aydın, Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı Başkanı Veli Sarıtoprak ve Ankara Lobisi Platformu Başkanı Yılmaz Çağlayan EXPO’nun 2020 yılında İzmir’de gerçekleşmesi için tüm Türkiye’nin İzmir’e destek olması gerektiğini söyledi. TÜGİAD Ankara şubesinde bir araya gelen STK liderleri, Ankara’daki İzmirliler Derneği Başkanı ve Ege illeri Dernekleri Platformu (EGEM Platformu) sekreteri Prof. Dr. Hamit Hancı’yı ağırladı. Toplantıya ev sahipliği yapan Aydın, “Ankara EXPO adaylığını elinden kaçırdı. Ama şimdi hepimiz İzmir’e destek olmalıyız. EXPO milli bir davadır” dedi.
TÜGİAD başkanını destekleyen ve İzmir’e tüm Türkiye’nin sahip çıkmasını ifade eden Sarıtoprak ise, “Ege’nin incisi İzmir bu organizasyonun altından rahatlıkla kalkabilir. Biz de Ankara’daki sivil toplum kuruluşları olarak üzerimize düşeni yapmalıyız” dedi. Hancı, Ankara’daki etkin STK’ların bu desteğini şükranla karşıladıklarını, diğer STK’ların da desteklerini beklediklerini ifade ederek başkanlara İzmirliler adına teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden TÜGİAD, TÜSİAV VE Ankara Lobisi Derneği’nden İzmir’e EXPO desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Eylül 2012 tarihinde saat 00 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TÜGİAD, TÜSİAV VE Ankara Lobisi Derneği’nden İzmir’e EXPO desteği haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:08
 • Guneş
  07:55
 • Öğle
  12:54
 • İkindi
  15:17
 • Akşam
  17:32
 • Yatsı
  19:07
Sayfa Başı