İZMİR HABERLERİ

Tügiad Ege Şubesi’nden Demirtaş’a Ziyaret

IHA
02.09.2015 - 12:56Son Güncelleme : 02.09.2015 - 12:57

TÜRKİYE GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ (TÜGİAD) EGE ŞUBESİ BAŞKANI HÜSEYİN CANPOLAT VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, İZMİR TİCARET ODASI (İTO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI EKREM DEMİRTAŞ’I ZİYARET ETTİ.

IHA

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat ve yönetim kurulu üyeleri, İzmir Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş’ı ziyaret etti.
İzmir Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Ekonominin hassas bir dönemden geçtiğini belirten Demirtaş, “Şu anda çok dikkatli olunması gereken bir dönemdeyiz. Bu sadece ülkemizden kaynaklı değil. Dünya ekonomisinin sorunları var. Çin’de 3 defa devalüasyon oldu. Dolar ve avro karşısında TL’nin değeri düştü. Dolayısıyla dünyadaki konjonktür bizi bu hale getirdi. Üyelerimize de ‘dikkatli olun borçlanmayın’ diyoruz” dedi. Genç iş adamlarının bu şekilde bir araya gelmesinin önemli olduğunu ifade eden Demirtaş, "Dernek çalışması size büyük tecrübe kazandıracak. Kent sorunları ve iş hayatında göremeyeceğiniz birtakım sıkıntıları bu tip görebiliyorsunuz" şeklinde konuştu.
TÜGİAD’ın en büyük hedefinin istihdama katkı sağlayacak projeler geliştirmek olduğunu dile getiren TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat ise, “TÜGİAD çok güçlü bir kurum. Bölgemizin sorunlarının çözümü ve üyelerimizin faaliyetlerini geliştirecek projelerimiz var. Ama en büyük amacımız, ülkemizin istihdamına katkı sağlayacak projeler geliştirmek” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Tügiad Ege Şubesi’nden Demirtaş’a Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Eylül 2015 tarihinde saat 12 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tügiad Ege Şubesi’nden Demirtaş’a Ziyaret haberi güncellenecektir.

  İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Eylül 2017, Perşembe
  • İmsak
   05:13
  • Guneş
   06:51
  • Öğle
   13:15
  • İkindi
   16:42
  • Akşam
   19:19
  • Yatsı
   20:44
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı