Dünya Haberleri

  Tuğçe’ye saldırı anı güvenlik kamerasında

  İlhan ÇETİNKAYA /AUGSBURG (DHA)
  01.12.2014 - 07:33 | Son Güncelleme:

  Almanya'nın Offenbach kentinde, bir restoranda taciz edilen iki genç kızı korumak isterken ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 22 yaşındaki Tuğçe Albayrak'ın bir fast food restoranın otoparkında uğradığı saldırının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Bu arada Alman polisi tarafından bulunan iki şahidin, Tuğçe'nin kurtardığı kızlar olduğu tahmin ediliyor.

  BILD Online'nin yayınladığı görüntülerde, otoparktan uzaklaştırılmaya çalışılan saldırganların restorandan çıkan Tuğçe'nin bulunduğu yere yönelmesi ve burada yaşanan itişmelerin ardından saldırıya uğrayan Tuğçe’nin yere yığılması yer alıyor. Çevredeki bir güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Tuğçe'nin yere yığılmasının ardından saldırganların olay yerinden koşarak uzaklaştıkları görülüyor.

  15 Kasım Cumartesi günü bir restoranda taciz edilen iki genç kızı korumak isterken uğradığı saldırıda ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede 28 Kasım Cuma günü yaşamını yitiren Tuğçe Çarşamba günü toprağa verilecek. Gösterdiği medeni cesaretle gönüllere taht kuran Tuğçe'yi son yolcuğuna binlerce kişinin uğurlaması bekleniyor.

  Tuğçe’ye saldırı anı güvenlik kamerasında ORGANLARIYLA YİNE CAN OLDU

  Tuğçe’ye saldırı anı güvenlik kamerasında BOŞNAK FUTBOLCU TUĞÇE'Yİ UNUTMADI

  TUĞÇE'NİN KURTARDIĞI İKİ KIZ ORTAYA ÇIKTI
  Focus Online'ın haberine göre, Offenbach polisi iki şahidin bulunduğunu teyit etti. Polis, 13 ve 16 yaşlarındaki iki kızın büyük bir ihtimalle aranılan şahitler olduğunu söylerken, kesin açıklamanın sorgulama sonunda yapılabileceğini bildirdi.


  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı