Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tugay söylentilere sert çıktı

Daha önce Frank Rijkaard’ın ayrılacağı dönemde teknik direktör koltuğu için aday gösterilen Tugay Kerimoğlu’nun ismi şimdi ise tartışılan bir diğer antrenör Hagi için geçmeye başladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Öyle ki G.Saray kulislerinde geçtiğimiz hafta “ Yönetim Tugay Kerimoğlu’nu takımın başına geçirecek” haberlerinden sonra bu konu en çok tartışılan gündem maddelerinden biri oldu.

Konuyla ilgili haberortak.com'a açıklamalarda bulunan Kerimoğlu çıkan söylentilerden rahatsız olduğunu dile getirdi ve şöyle devam etti.

ASLA GÖZÜM OLAMAZ

“ Ben konuşmayı seven bir insan değilim, biliyorsunuz.  Bu konuda bir düşüncem yok. İlk gün ne düşünüyorsam, yine aynı fikirdeyim. Benim kimsenin koltuğunda ve asla gözüm olmadı, olamaz da. Yani hala ilk gün Florya’ya geldiğim de ne dediysem, yine sözlerimin arkasındayım.

BENİM TEKNİK DİREKTÖRLÜĞÜM İÇİN ÇOK ERKEN

Bana verilen görevi ben G.Saray için en iyi şekilde yapmak için buradayım. Daha ötesi yok. Herşeyin bir zamanı vardır. Teknik direktörlük konusunda Benim için çok erken.

HAGİ İLE KADER BİRLİĞİ YAPIYORUZ MÜTHİŞ BİR UYUMUMUZ VAR

Bundan çok samimi ve netim. Ben Hagi ile yola çıktım. Kader birliği yapıyoruz. Aramızdaki iletişimde müthiş. Hiçbir sıkıntımız yok. Kendisi ile uyum içindeyiz” diye konuştu.

ZAMANA İHTİYACIMIZ VAR

G.Saray’ın efsane oyuncusu, taraftarın ve camianın büyük saygı duyduğu Tugay Hoca son olarak ise takım hakkında işte şunları söyledi: “ Evet, Eskişehir karşısında pozitif futbol oynadık ve 3 puan kazandık.

Bu sezon G.Saray’ın hak ettiği ve alışık olmadığı bir yerde olduğu bir gerçek.

Zamana ihtiyacımız var. Bundan daha iyisini oynayacağız. Kaybetmeyi asla kabul etmeyen ve heyecan veren bir G.Saray takımı yaratmaya çalışıyoruz. Daha fazla başka birşey demek istemiyorum”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler