« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tugay Milli Takım'da

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Milli Takımlar Teknik Direktörü Mustafa Denizli, 23 Şubat'ta Norveç ile oynanacak özel maçın 21 kişilik aday kadrosunu açıkladı.

A Milli Futbol Takımımız'ın Avrupa Şampiyonası Finalleri'ne hazırlıkları kapsamında 23 Şubat'ta Norveç ile oynayacağı özel maçın aday kadrosu Milli Takımlar Teknik Direktörü Mustafa Denizli tarafından açıklandı. Sezon ortasında G.Saray'dan İskoçya'nın Glasgow Rangers takımına transfer olan Tugay Kerimoğlu da aday kadroya alındı.

G.Saray'dan 7, F.Bahçe'den 6 futbolcunun çağırıldığı aday kadroda şu futbolcular yer alıyor: Rüştü, Engin, Alpay, Ogün, Abdullah, Tayfun (F.Bahçe), Fatih, Okan, Sergen, Arif, Hakan Şükür, Emre, Ümit (G.Saray), Ayhan, Tayfur, Ahmet, Fevzi (Beşiktaş), Tugay (Rangers), Mert (Gaziantep), Ümit Karan (G.Birliği), Zafer (Antalya).

Maçın hakemleri Yunanistan'dan

17 Ağustos depreminin ardından Türkiye ile Yunanistan arasındaki siyasi arenada yaşanan ılımlı gelişmelerin yankıları futbola da yansıdı. 23 Şubat'ta saat 20.30'da Türkiye ile Norveç arasında Ali Sami Yen Stadı'nda oynanacak özel maçı Yunanistan Federasyonu hakemleri yönetecek. Maçta Georgios Kaznaferis'in yardımcılıklarını Dimitrios Kossikidis ile Andreas Giakoumis yapacak. Dördüncü hakem ise Erol Ersoy.

Milliler 21 Şubat'ta kampta

A Milli Futbol Takımımız, Norveç maçı için 21 Şubat tarihinde İstanbul Maslak Princess Otel'de toplanacak. Aynı gün saat 18.00'de İnönü Stadı'nda, 22 Şubat'ta da saat 18.00'de Ali Sami Yen Stadı'nda bir idman yapacak. Norveç Milli Takımı da 21 Şubat'ta İstanbul'a gelecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz