KOCAELİ HABERLERİ

Tuğamiral Kızılelma’dan, Başkan Karaosmanoğlu’na Ziyaret

IHA
27.10.2015 - 11:21Son Güncelleme :

DENİZ HAVA KOMUTANI, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ.

IHA

Deniz Hava Komutanı Tuğamiral Tezcan Kızılelma, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Deniz Hava Komutanı Tuğamiral Tezcan Kızılelma’yı makamında misafir etti. Başkan Karaosmanoğlu’nun günün anısına Deniz Hava Komutanı Kızılelma’ya hediye takdimi olurken, ziyarete Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın da eşlik etti. Tanışma ve nezaket amaçlı olan birliktelikte Başkan Karaosmanoğlu, Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları hakkında genel bir bilgiyi de Deniz Hava Komutanı Tuğamiral Tezcan Kızılelma’ya aktardı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Tuğamiral Kızılelma’dan, Başkan Karaosmanoğlu’na Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 11 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tuğamiral Kızılelma’dan, Başkan Karaosmanoğlu’na Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı