MANİSA HABERLERİ

Tüfad’dan Duman’a Ziyaret

IHA
05.10.2015 - 14:52Son Güncelleme :

TÜRKİYE FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ (TÜFAD) MANİSA ŞUBESİ BAŞKANI TEKİN TATLICIOĞLU, YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE BİRLİKTE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ DR. SAVAŞ DUMAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

IHA

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Manisa Şubesi Başkanı Tekin Tatlıcıoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman’ı makamında ziyaret etti.
TÜFAD başkanı Tatlıcıoğlu ziyarette, Savaş Duman’ın Manisa’ya geldiği günden bu yana sporun her branşında Manisa’ya ivme kazandırdığını, kendisinin Manisa’da kişi olarak sevilen, yaptığı hizmetlerle de takdir gören bir müdür olduğunu söyledi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman da küçük yaşlardan beri spor yapan, spor ile iç içe olan bir kişi olduğunu, Manisa’ya elinden geldiğince en iyi şekilde hizmet etmek istediğini, önemli olanın güzel anılarla Manisa’da anılmak olduğunu dile getirdi.
"YAPTIĞI HİZMETLERLE SEVİLEN SAYILAN BİR İSİM"
Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman’a ziyarette bulunan TÜFAD Başkanı Tekin Tatlıcıoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman’ın geldiği günden bu yana sevilen, yaptığı hizmetlerle de sayılan bir isim olduğunun altını çizerken, derneği hakkında kısa bir bilgi de verdi. Başkan Tatlıcıoğlu, Türkiye genelinde 56 şubede 19 bin 225 üyeleri olduğunu, Manisa şubesinde ise yaklaşık 400’e yakın üye ile faaliyetlerini sürdürdüklerini söyleyerek, “Ağustos ayında genel kurulumuzu yaptık. Üyelerimiz bizlere 3 yıl daha görev verdi. 26 yıldır yaptığım başkanlığımı yeterli görmediler ki bir 3 yıl daha bana ve yönetim kurulu üyelerimize güvenlerini tazelediler. 23 yılım dolduğunda genel başkanımızın elinden en uzun süreli TÜFAD başkanlığı yapan kişi ödülünü almıştım. Şimdiye kadar dernek olarak çok sayı da çalışmalarda bulunduk. Türkiye ye çok fazla şeyler getirdik. Bu nedenle de yukarı kademeler de ki yetkililer de bizleri bırakmak istemiyor“ diye konuştu.
TÜFAD Başkanı Tatlıcıoğlu ziyaret sırasında Manisa’da en son 2011 yılında açılan, önümüzdeki günlerde yine Manisa’da açılacak olan Türkiye Futbol Federasyonu’nun çalışmasından bahsederek, 22 Ekim’de başlayıp on gün sürecek Türkiye Futbol Federasyonu’nun teknik direktörlük C kursu açacağını hatırlattı. Tatlıcıoğlu, “İnşallah imkanlar dahilinde ve özellikle de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün katkıları ile bu kursumuzu Manisa’da gerçekleştireceğiz.“ dedi.
"KİŞİ SAĞLIĞI İÇİN MUTLAKA SPOR YAPMALI. TEMSİL ETTİĞİ KURUMA YAKIŞMALI"
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman TÜFAD yönetim kurulunun kendisine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Bizler buraların emanetçileriyiz. Manisa’ya geleli yaklaşık 1 yıldan biraz fazla oldu. Manisa’ya elimizden geldiği kadar en iyi şekilde hizmet etmek istiyorum. Bizler gelip geçiciyiz. Önemli olan güzel anılarla Manisa’da anılmak.“ diye konuştu.
Duman konuşmasını şöyle tamamladı:
“Marifet iltifata tabidir. Bazen insan iltifat duymak ister. O anlamda emek ve hizmetlerinize teşekkür ediyoruz. Derneğinizin çalışmaları hakkında duyduğum, gördüğüm şeyler var. Faaliyetlerinizi dışarıdan takip etmeye çalışıyorum, açılacak kurs kapsamında elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız. Ben 13 yaşında spor yapmaya başladım. Kendim de hala aktif spor yapıyorum. Esas branşım tekvando. Zaman zaman basketbol da oynuyorum. Yüzüyorum. Fitnes salonuna giderek kardiyo çalışıyorum. Kişi sağlığı için mutlaka spor yapmalı, temsil ettiği kuruma yakışmalı.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Tüfad’dan Duman’a Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Ekim 2015 tarihinde saat 14 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tüfad’dan Duman’a Ziyaret haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
20 Kasım 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:09
 • Guneş
  07:51
 • Öğle
  13:07
 • İkindi
  15:45
 • Akşam
  18:02
 • Yatsı
  19:32
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı