TRABZON HABERLERİ

TTSO Instagram'da sayfa açtı: Amaç kentin tanıtımına katkı

DHA
30.03.2016 - 14:27Son Güncelleme :
DHA

TRABZON, (DHA) – TRABZON Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO), Trabzon’un tanıtımı için sosyal medyada önemli bir adım attı, Instagram’da ‘One Trabzon’ hesabı ve www.onetrabzon.city sayfası açtı. Sayfayı takip edenlerin fotoğraf yükleyerek tanıtıma katkı sağlamasını isteyen TTSO, seçilen fotoğrafların ödüllendirileceğini açıkladı.

Kentin dışa tanıtımı konusu ile ilgili olarak sosyal medyanın kullanılmasının çok büyük önem kazandığını kaydeden TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzon’un yurt içinde ve yurt dışında sosyal medyada daha fazla tanıtılmasına katkı sağlamayı amaçladıklarını söyledi. Instagram'da ‘OneTrabzon’ hesabı ve www.onetrabzon.city sayfası açıldığını kaydeden TTSO Başkanı Hacısalihoğlu, bu hesabın takibi ile Trabzon’ un tanıtımına çok önemli katkı sağlanacağını belirterek, “Çevrenizden çekmiş olduğunuz fotoğrafları bu sayfa ile paylaşarak Trabzon’un dünyaya tanıtımı ve turizm açısından şehrimize önemli katkı sağlayabilirsiniz” dedi.

Yapılacak paylaşımların ödüllendirileceğini ifade eden TTSO Başkanı Hacısalihoğlu şunları söyledi:

“Her üç ayda bir belirlenecek bir kurul tarafından seçilecek ilk üç fotoğraf için birer cep telefonu hediye edilecek. Sistemin kullanımı çok kolay. Instagram cep telefonlarında çok kullanılıyor. Olmayanlar programı yükleyebilir. Fotoğraflarınızı çektikten sonra çok basit bir iki işlem ile sistem üzerinde paylaşabiliyorsunuz. Fotoğraflar değerlendirilerek yayınlanacak. Trabzon’ un gerek tarih gerekse doğa alanlarında birbirinden güzel fotoğrafları var. Biz de dünyanın bir parçası olduğumuza göre hep birlikte bu sayfanın reklamını yapalım. Trabzon’u dünyaya tanıtalım.”

Edinilen bilgilere göre her üç ayda bir seçilecek en iyi üç fotoğrafa ödül verilecek, dereceye giren veya seçilen fotoğraflar, Trabzon’un çeşitli fiziksel mecralarında sergilenecek ve dijital mecralarda paylaşılacak.

Konuyla ilgili detaylı bilgi, www.onetrabzon.city sitesinde yer alıyor.

FOTOĞRAF
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden TTSO Instagram'da sayfa açtı: Amaç kentin tanıtımına katkı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 14 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TTSO Instagram'da sayfa açtı: Amaç kentin tanıtımına katkı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı