TTNET'e International Business Awards'dan

AA
12.10.2011 - 11:14 | Son Güncelleme:

TTNET, dünyanın en saygın iş ödüllerinden International Business Awards'da farklı kategorilerde 6 ödülün sahibi oldu.

TTNET tarafından yapılan açıklamaya göre, Şirket, başarılı firmaların örnek uygulamalarını ödüllendirildiği ve bu yıl 8'incisi düzenlenen International Business Awards'tae 11 kategorideki ödüllerin 6'sına değer görüldü.

Ödüller, Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dabi'de yapılan törenle sahiplerine verildi. Törene TTNET'i temsilen Kurumsal İlişkiler Kıdemli Direktörü Dr. Feridun Alkan ve Dijital Medya Pazarlama Direktörü Yaman Alpata katıldı.

TTNET, web, TV ve mobil cihazlar aracılığıyla yayın yapan Tivibu platformu İletişim Kampanyası ve Pazarlama Kampanyası kategorilerinde 2 onur ödülü birden aldı.

TTNET'in müzik platformu TTNET Müzik ise Telekomünikasyon Sektöründe Yılın En İyi Yeni Ürünü kategorisinde onur ödülünün sahibi oldu.
TTNET'in müşterilerin her türlü ihtiyacına yanıt vermek amacıyla verdiği TTNET Destek hizmeti Sosyal Medya Odaklı İletişim / Halkla İlişkiler Kampanyası Kategorisi'nde onur ödülüne layık bulundu.

TTNET ayrıca Avrupa'nın ve Ortadoğu'nun En Hızlı Büyüyen Firması kategorilerinde iki onur ödülü birden aldı.

Törende konuşan Feridun Alkan, “Müşteri memnuniyetini birincil önceliği olarak belirleyen TTNET'in başarılarının bu saygın ödüllerle taçlandırılması bizi gururlandırdı. Aldığımız bu 6 önemli ödülü hak ettiğimize inanıyorum, çünkü TTNET ailesi olarak müşterilerimize daima en iyisini sunmak için çalışıyoruz” ifadesini kullandı.
Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı