ZONGULDAK HABERLERİ

TTK Genel Müdür Yardımcıları Gebeş Ve Topuz’dan GMİS’e Hayırlı Olsun Ziyareti

IHA
15.04.2015 - 17:30 |Son Güncelleme :

TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜR YARDIMCILARI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ERCAN GEBEŞ VE MUHAMMET SAFA TOPUZ, GENEL MADEN İŞÇİLERİ SENDİKASI’NIN YENİ YÖNETİM KURULU’NA TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDULAR.

IHA

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdür Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ercan Gebeş ve Muhammet Safa Topuz, Genel Maden İşçileri Sendikası’nın yeni Yönetim Kurulu’na tebrik ziyaretinde bulundular.
GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci’yi makamında tebrik ederek, yeni görevinde başarılar dileyen Gebeş ve Topuz, TTK’nın sorunlarının çözümünde birlikte mücadele edeceklerini vurguladılar. Ziyaretten dolayı teşekkür eden Demirci, zor bir görev devraldıklarını ve sorunların bilincinde olduklarını belirterek, Zonguldak ve bölge halkı ile dayanışma içinde mücadele edeceklerini Gebeş ve Topuz’un ziyaretinde GMİS Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Mali Sekreter Adnan Tıska, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Satılmış Uludağ’da hazır bulundular.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden TTK Genel Müdür Yardımcıları Gebeş Ve Topuz’dan GMİS’e Hayırlı Olsun Ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Nisan 2015 tarihinde saat 17 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TTK Genel Müdür Yardımcıları Gebeş Ve Topuz’dan GMİS’e Hayırlı Olsun Ziyareti haberi güncellenecektir.

ZONGULDAK NAMAZ VAKİTLERİ

21 Ocak 2020, Salı
 • İmsak
  06:37
 • Güneş
  08:07
 • Öğle
  13:09
 • İkindi
  15:38
 • Akşam
  18:01
 • Yatsı
  19:25
Sayfa Başı