« Hürriyet.com.tr
MENÜ

TSYD'den Tanjevic'e ödül

Türkiye Spor Yazarları Derneği, 2010 FIBA Dünya Şampiyonası’nda A Milli Takımımızın başında büyük bir başarıya imza atan Bogdan Tanjevic’i özel ödüle layık gördü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

2010 FIBA Dünya Şampiyonası’nda A Milli Takımımızın başında büyük bir başarıya imza atan Erkek Milli Takımlar Teknik Koordinatörü Bogdan Tanjevic’e bir ödül de Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği’nden (TSYD) geldi.

Tanjevic, TSYD’nin Ülker ile ortaklaşa düzenlediği geleneksel TSYD-ÜLKER Spor Yazarları Armağanı Gazetecilik Başarı Ödülleri’nde 2010 yılının başarılı sporcu, teknik ve spor adamları ile spor yayın kuruluşlarına verilen Özel Ödül’ün sahibi oldu.

Swissotel The Bosphorus’ta düzenlenen ödül törenine Bogdan Tanjevic ile birlikte A Milli Takım Menajeri Harun Erdenay ve Milli Takımlar İdari Menajeri Barbaros Akkaş da katıldı. Tecrübeli basketbol adamına ödülünü Yıldız Holding Kurumsal İletişim Genel Müdürü Zuhal Şeker ve TSYD Başkanı Esat Yılmaer sundu.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in de katıldığı törende Tanjevic’in yanı sıra Avrupa Şampiyonu milli atlet Nevin Yanıt, milli voleybolcu Neslihan Darnel, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık, Fenerbahçe Kaptanı Alex De Souza, Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Ntvspor, Spormax, Sports Tv ve yarışmayı kazanan basın mensupları da ödüllendirildiler.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler