« Hürriyet.com.tr
MENÜ

TSYD Bursa Şubesi'nden tesis atağı

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şubesi'nin sosyal tesislerinin temeli ağustos ayında atılacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
TSYD Bursa Şubesi yönetim kurulu, Bursaspor'un Özlüce Tesisleri karşısında yapılacak sosyal tesislerle ilgili Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'i ziyaret etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Turgay Erdem'in de hazır bulunduğu ziyarete, TSYD Bursa Şubesi yönetim kurulu üyeleriyle birlikte tesislerin yapımını üstlenen Bilal İpek, Ahmet Karaca ile yüksek mimar Murat Tiryaki de katılarak, hazırlanan avan proje hakkında Mustafa Bozbey'i bilgilendirdi.

TSYD Bursa Şubesi Başkanı İhsan Sertbarut, Başkan Vekili ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Akçay, Bursa Şubesi icra kurulu üyeleri Behtiye Kaya ve Bahri Atalay ile Cemal Ekentok'un da hazır bulunduğu ziyarette avan projeyi inceleyen Bozbey, “hayırlı olsun” dileğinde bulunurken, böyle bir tesisin Bursa'ya ve Nilüfer'e değer katacağını belirtildi.

7 dönümlük arazi üzerinde önümüzdeki günlerde yapımına başlanacak dernek merkezi ve spor kompleksinde idari bina, yüzme havuzları ve halı saha yer alacak.
Proje çerçevesinde çocuk parkı ve piknik alanı da düzenlenerek bölge halkının kullanımına sunulacak.

TSYD Bursa Şubesi Sosyal Tesisleri'nin temel atma töreni Genel Merkez Yönetim Kurulu ve çok sayıda davetlinin katılımıyla ağustos ayı içerisinde gerçekleşecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.