İSTANBUL HABERLERİ

TSPB'den kısa film yarışması: Kamera Elinde Geleceğin Cebinde

DHA
31.03.2017 - 11:03Son Güncelleme :
DHA

İstanbul, 31 Mart (DHA) - Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği'nin (TSPB), tasarruf ve yatırım bilincini aşılamak amacıyla düzenlediği "Kamera Elinde Geleceğin Cebinde" Kısa Film Yarışması için başvurular 3 Nisan'da başlıyor.
Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan kısa film yarışmasında dereceye girenler 12 bin liraya varan para ödülleri ve çeşitli hediyeler kazanacak.
"Küçük birikimler, büyük mucizeler yaratır" sloganıyla düzenlenen yarışmanın başvuruları 29 Eylül tarihine kadar www.kameraelindegelecegincebinde.com adresi üzerinden yapılabilecek. TSPB'den yapılan açıklamaya göre, yarışmaya cep telefonuyla çekilen videolarla da katılabilecek.
Yarışmaya katılmak isteyenlerin bu tarihe kadar;
• Düzenli para biriktirme ve tasarruf etmenin
• Birikimi yatırıma dönüştürerek geleceği güvence altına almanın
• Küçük birikimlerle bugünü ıskalamadan geleceği inşa etmenin
önemini anlatan ve 3 dakikayı aşmayan filmlerini www.kameraelindegelecegincebinde.com sitesi üzerinden doldurdukları formla birlikte elden, iadeli taahhütlü posta yoluyla veya kurye/kargo aracılığıyla teslim etmesi yeterli olacak.
Açıklamaya göre, 18 yaşını dolduran herkesin katılımına açık olan yarışmaya katılmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmiyor. Yarışma sonucunda birinci 12 bin lira, ikinci 10 bin lira, üçüncü ise 7 bin 500 liralık para ödülü kazanırken; ilk 10'a giren yarışmacıları çeşitli sürpriz hediyeler bekliyor.
Kısa filmler, TSPB Başkan Vekili Dr. M. Berra Doğaner, TSPB Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çetinkaya, TSPB Finansal Eğitim Çalışma Komitesi Başkanı Attila Köksal, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Alp Birol, BirGün Gazetesi Yazarı ve Sinema Eleştirmeni Cüneyt Cebenoyan, Sinema Yazarı ve Haber Editörü Selin Gürel ve Hürriyet Gazetesi Spor Servisi Şefi ve Sinema Yazarı Uğur Vardan'dan oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. (Fotoğraflı)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden TSPB'den kısa film yarışması: Kamera Elinde Geleceğin Cebinde hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 11 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TSPB'den kısa film yarışması: Kamera Elinde Geleceğin Cebinde haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı