BARTIN HABERLERİ

TSO Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı

IHA
03.07.2015 - 13:33Son Güncelleme :

BARTIN TSO MÜŞTEREK MESLEK KOMİSTESİ TOPLANDI

IHA

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Müşterek Meslek Komitesi toplantısı Meclis Başkanı Halil Çelen başkanlığında yapıldı.
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı TSO Meclis Toplantı Salonunda meslek komitesi başkanları ve üyelerinin katılımı ile yapıldı. Meclis Başkanı Halil Çelen başkanlığında gerçekleşen Toplantıya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Çakır, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Sami Karakaş ile Halil Balık, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Birol Dikyurt, Yönetim Kurulu üyeleri Sadi Üsküdarlı, Nejat Vural, meclis üyeleri ile meslek komitesi başkanları katıldı.
TSO Başkanı Cihat Çakır toplantıda yaptığı konuşmasında; “Birlik ve beraberlik ruhuyla kent ekonomisinin geliştirilmesi, istihdamın ve ihracatın artırılması, kentin ekonomik potansiyelini etkin biçimde geliştirilmesi, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine ve kente daha kaliteli hizmet vermesinin sağlanması öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Üyelerimizin sesini duymak ve duyurmak, üye odaklı çalışmalarımızı hükümet, vilayet, belediye, oda ve borsalarla hep birlikte gerçekleştirmek en önemli görevimizdir” dedi.
Üyelerin düşünce ve sorunlarına önem veren bir yaklaşıma sahip olduklarını belirten Çakır “Bartın Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman ifade ettiğimiz gibi kurumlar arası istişareyi çok önemsiyoruz. Sorunlarımıza müşterek çözüm üretebilmek için istişare ortamları oluşturuyoruz, oluşturmaya da devam edeceğiz. Bartın’ın eğitiminden sağlığına, kültür sanat yaşamından tüm sosyal sorunlarının çözümüne destek olmaya da devam edeceğiz. Meslek komitelerin yapacağı çalışmalar, sizlerden yönetim kuruluna veya şahsıma gelecek tüm fikirler bizim için çok önemlidir. Yardımlaşma ve dayanışma, bir toplumun gelişmesi için en güzel vesiledir. Ortak akıl üreterek ortak hedefe yönelirsek başarı kaçınılmaz olacaktır. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz meslek komiteleri toplantılarının amacı sizlerle Odamızın faaliyetlerini paylaşmak olduğu gibi sizlerin de katma değer sağlayacağı, görüş ve önerilerinizin de yer alacağı bir oturum haline getirmektir” dedi.
Konuşmaların ardından 6 aylık yönetim kurulu faaliyetlerinin Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Çakır tarafından meslek komitesi başkanlarına aktarılması ile devam eden toplantıda aylık olarak gerçekleştirilen meslek komitelerinin toplantılarında ortaya çıkan sorular ele alınarak fikir alışverişinde bulunuldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bartın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bartın ilinden TSO Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Temmuz 2015 tarihinde saat 13 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TSO Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

BARTIN İLÇELERİ
  BARTIN NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ekim 2017, Çarşamba
  • İmsak
   05:17
  • Guneş
   06:58
  • Öğle
   12:47
  • İkindi
   15:48
  • Akşam
   18:14
  • Yatsı
   19:43
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı