« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tribünlere takılma hırsını ve azmini kaybetme

“Galibiyetin mimarlarından biri oldun. Senden de futbolundan da çok memnunum. Çabanı takdir ediyorum. Kulağını tıka ve işini en iyi şekilde yap. Hırsın ve azmin ile takıma çok şeyler kazandırıyorsun.”

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

ANTALYA’yı uzatma dakikalarında Nani’nin santrası bile yapılmayan golüyle deviren Fenerbahçe’de karşılaşması sonrası tartışılan isim Diego’ydu...
Maç içinde taraftarların protestosuna maruz kalan sambacıya takım arkadaşları ve hocası Vitor Pereira sahip çıktı. Soyunma odasında da Diego’ya moral vermek için yoğun çaba sarfedildi Yıldız futbolcuyu odasına çağıran Pereira, “Senden ve oynadığın oyundan çok memnunum. Sahada yaptıklarını ve yapmak istediklerini net bir şekilde görüyorum. Çabanı takdir ediyorum. Hırsın ve azmin ile bu takıma çok şeyler kazandırıyorsun” dedi.

ÇOK ÜZGÜNDÜ

DIEGO’ya tribünlere kulağını tıkaması gerektiğini belirten Pereira, “Galibiyetin mimarlarından biriydin” diyerek de moral aşılamaya çalıştı.
Son derece üzgün olan Diego da hocasına teşekkür etti. Koşu rakamlarında takımın zirve yapan ismi olarak ön plana çıkan sambacı tribünlerin protestosundan çok etkilenmiş görünüyordu.
Brezilyalı oyuncunun sonraki haftalarda nasıl bir performans göstereceği ve ilk 11’e girip giremeyeceği merak konusu. Diego’yu, Ozan Tufan ile değişimli kullanmak isteyen Pereira futbolcusuna maç sonrası basın toplantısında da büyük destek verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz