« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tribünler rengarenk

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

1954 Adanaspor Taraftarlar Derneği'nin organizasyonuyla 5 Ocak Stadı, bu sezon ilk lig maçı olması nedeniyle turuncu-beyazlı renklerle süslendi. Dernek yöneticileri, karşılaşmadan 4 saat önce kent içinde araçlarla tur attılar. Genç taraftarlara, turuncu-beyazlı forma dağıttılar.

Futbolculara telefon yasağı

TARAFTARLAR Beşiktaşlı futbolcuları görmek, çiçek vererek, birlikte fotoğraf çektirmek ve imza almak için birbirleriyle yarıştı. Ancak Scala ile menajer Kadir Akbulut'un katı tutumları nedeniyle, futbolcular otelden çıkamadı. Ayrıca, futbolcuların telefonla konuşmaları da yasaklandı.

Bir taraftar bıçaklandı

5 Ocak Stadı önünde dün saat 17.30'da, iki takımın tarafları tekme- tokat ve bıçakla birbirine girdi. Maç için Bursa'dan gelen Beşiktaş taraftarı 19 yaşındaki Habib Yıldırım, sırtından bıçaklandı. Polis, kavgayı güçlükle ayırırken, Beşiktaş taraftarını kimin yaraladığı belirlenemedi. Yıldırım'ın hastanede sırtına dikiş atıldı taburcu edildi.

Prim için ihtar!

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Nevio Scala, Sürmeli Oteli'nde maç öncesi futbolcularla toplantı yaptı. Scala'nın ‘‘Şimdi tek düşünceniz Adanaspor maçını kazanmak olmalı. Şampiyonlar Ligi, Milan ve Leeds maçını unutun. Özellikle prim lafını da ağzınıza almayın’’ dediği öğrenildi.

Cezerye ve kebap keyfi

BEŞİKTAŞLI futbolculara maç öncesi kongre üyesi Canan Gizir tarafından ikişer kilo cezerye hediye edildi. Ayrıca maç bitiminde Adana Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Uğur Kızıl, yönetim ile futbolculara kebap ziyafeti çekti. Yönetici Ahmet Hamoğlu, Gizir ile Kızıl'a teşekkür etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz