« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tribündeki sürpriz ziyaretçi coşturdu

Galatasaray’ın kaptanı Arda Turan, Trabzonspor maçında coştu, coşturdu. Takımını sırtlayan genç yeteneği performansının bu denli yüksek olmasının belki de en önemli nedeni, tribünde kendisini izleyen sürpriz ziyaretçiydi...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yılın aşkı Arda-Sinem / Foto Galeri

Arda için Liverpool devrede

Yabancısız da olur 2-1 / Video

Trabzonspor maçında bir gol bir asistle yıldızlaşan Arda Turan’a tribünden yakın markaj! Dün Galatasaray’a destek verenler arasında kaptan Arda Turan’ın sevgilisi Sinem Kobal da vardı. Milli futbolcunun bir süredir birlikte olduğu güzel oyuncu, Ali Sami Yen Stadı’na gelerek maçı locadan izledi.

 

Futbol Federasyonu eski başkanı Haluk Ulusoy’un, Arda’nın yakın arkadaşı olan oğlu Saffet Ulusoy da, Sinem Kobal’ın yanında yer aldı.

 

Arda da 47’de attığı şık gol sonrası eliyle kalp işareti yaparak sevgilisine mesaj gönderdi. Yıldız futbolcu Sinem’e yaptığı hareketin ardından yedek kulübesine koştu ve Trabzon maçının 18 kişilik kadrosuna alınan PAF Takım oyuncuları Serdar Eylik ve Emre Çolak sevincini paylaştı.

 

Bu arada bir asist, bir golle maça damgasını vuran Arda karşılaşmadan sonra taraftarlara üçlü çektirdi. Tribünden gelen üçlü isteğini, önce pazubandını göstererek geri çeviren yıldız futbolcu, yoğun ısrar üzerine taraftarları coşturdu.

 

DİĞER HABERLER

  

  

  


Bunları da Beğenebilirsiniz