« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tribünde arbede

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.Bahçeli taraftarlar arasında tribünde yaşanan olaylara polis müdahale edince çıkan arbede de bir taraftarın ayağı kırıldı. Şeref Tribünü'nde de yumruklar konuştu.

Maçın ilk yarısında F.bahçeli taraftarların yer aldığı tribünde istenmedik olaylar yaşandı. Sarı lacivertli takımın attığı gol öncesi havai fişek yakan taraftarlar arasındaki tartışmayı polis önlemek isteyince tribünde arbede çıktı. Olaylarda 18 yaşındaki bir F.Bahçeli taraftarın ayağı kırıldı.

Hastaneye kaldırılan Özkan Öztürk isimli taraftarameliyata alıdı. Bu arada Şeref Tribününe de yakışmayan olaylar yaşandı. Bir Kocaelisporlu futbolseverin küfürüne tepki gösteren F.Bahçe Altyapı Derneği mensuplarıyla Kocaeliler arasında yumruklaşmalar oldu.

Ümitler yenildi: 3-0

FENERBAHÇE Ümit Takımı, son dört maçtaki 3. yenilgisini dün Kocaelispor önünde aldı. Kocaelispor'a 3-0 yenilen sarı lacivertli gençler de üç futbolcu da kırmızı kart gördü. Özgür, İskender ve Rahmi oyundan atılan sarı lacivertli genç futbolcular oldu.

Grupların kongre kulisi hızlandı

F.BAHÇE'de olağan kongre öncesi grupların çalışmaları hızlandı. Başkan Aziz Yıldırım'ın henüz adaylığını açıklamamasına rağmen 1907 ve Altyapı Derneği'nin desteğini alacağı öğrenildi. Kadıköy Grubu'nun adayı olarak kongreye girmesi beklenen Yıldırım'ın hafta içinde resmen aday olacağını açıklayacağı öğrenildi. Birleşik F.Bahçeliler Vakfı lideri Aziz Yılmaz'ın bugün Vefa Küçük ile biraraya gelerek adaylığa ikna etmesi bekleniyor. Küçük'ün de adaylık konusuna sıcak baktığı belirtiliyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz