EDİRNE HABERLERİ

Tredaş: "Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyelere Çıkarmayı Hedefleyen Şirketimizde Organizasyon Yapısında Bazı Değişikliklere Gidilmiştir"

IHA
06.08.2015 - 11:22Son Güncelleme :

TREDAŞ, EDİRNE'DEKİ LALAPAŞA, HAVSA VE SÜLOĞLU İŞLETME ŞEFLİKLERİNİN EDİRNE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ÇATISI ALTINDA BİRLEŞTİRİLMESİ KARARI ALDI

IHA

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ)’den yapılan açıklamada müşterilere daha iyi hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak amacıyla organizasyon yapısında bazı değişikliklere gidildiği, Edirne ilindeki Lalapaşa, Havsa ve Süloğlu İşletme Şefliklerinin Edirne İşletme Müdürlüğü çatısı altında birleştirilmesi kararı alındığı bildirildi.
TREDAŞ yetkilileri, son günlerde bazı yerel basın organlarında ’Edirne’de TREDAŞ İşletme Şefliklerinin Kapatılması’ konusu ile ilgili yer alan haberler hakkında açıklama yaptı. Açıklamada, "TREDAŞ olarak, müşterilere elektrik enerjisini, yeterli, kaliteli ve sürekli şekilde vermek başlıca hedefimiz olup, bu konuda yoğun bir çalışma gayreti içindeyiz. Özelleşme öncesi 20 milyon TL civarında seyreden yatırımlar, 3 kat artarak özelleşmenin yapıldığı 2012 yılından itibaren 62 milyon TL, 2013 yılında da 68,7 milyon TL, 2014 yılında ise 61,9 milyon TL gerçekleşmiştir. Müşterilerine daha iyi hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmayı hedefleyen şirketimizde, organizasyon yapısında bazı değişikliklere gidilmiş olup, Edirne ilimizde Lalapaşa, Havsa ve Süloğlu İşletme Şefliklerinin Edirne İşletme Müdürlüğümüz çatısı altında birleştirilmesi kararlaştırılmıştır" denildi.
Organizasyon yapısı değişikliğinin verilen hizmeti daha kaliteli ve ileriye taşımak için yapıldığının belirtildiği açıklamada, değişikliğin hiçbir şekilde kar amaçlı veya hizmeti aksatmaya yönelik bir yaklaşım olarak görülmemesi gerektiği dile getirildi.
Açıklamada, "TREDAŞ, Trakya Bölgesi’nde 20 bin kilometrekare alanda 300 bin direk, 20 bin kilometre hat, 10 bin trafo ve bin 500 personel ile hizmet sağlamaktadır. Sağlanan hizmetler ile ilgili operasyonel teknoloji altyapısını her geçen gün güçlendiren şirketimiz, bölgesindeki elektrik enerjisinin dağıtımını, verimli, kaliteli ve doğru bir şekilde yönetmek için yoğun şekilde çalışmaktadır. Söz konusu Edirne’nin Lalapaşa, Havsa ve Süloğlu ilçelerinde yaşanacak arızalara, arıza bakım onarım ekiplerimiz anında müdahale etmek için bölgede faaliyetlerini sürdürecek olup, hizmet binalarının Edirne İşletme Müdürlüğü çatısı altında birleştirilmesi, oluşabilecek herhangi bir arızaya geç müdahale edilmesi anlamına gelmemelidir" ifadeleri kaydedildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Tredaş: "Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyelere Çıkarmayı Hedefleyen Şirketimizde Organizasyon Yapısında Bazı Değişikliklere Gidilmiştir" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Ağustos 2015 tarihinde saat 11 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tredaş: "Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyelere Çıkarmayı Hedefleyen Şirketimizde Organizasyon Yapısında Bazı Değişikliklere Gidilmiştir" haberi güncellenecektir.

EDİRNE NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:38
 • Guneş
  08:28
 • Öğle
  13:21
 • İkindi
  15:39
 • Akşam
  17:53
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı