« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Travma önlemleri

Sarı lacivertli oyuncularla bire bir görüşmelerde bulunan Aykut Kocaman, “Son 4 günü kendinize çok dikkat ederek geçirin. Daha sonra doya doya gezer ve telefonla konuşursunuz” diyor.

Ferudun NİĞDELİOĞLU
SON GÜNCELLEME
F.BAHÇE, sezonun kader maçı olan Sivas deplasmanına hazırlanırken Sancaktepe’de neredeyse her gün bir toplantı, her gün futbolculara ayrı bir uyarı var. Oyuncuları ile sık sık toplantı yapan Kocaman, Sivas karşılaşması öncesi hem antrenman tesislerinde hem de özel hayatlarında davranışlarına özen göstermelerini istiyor.

Telefonda dikkat edin

Sarı lacivertlilerin teknik patronu, oyuncularının telefonla konuşmalarına dikkat etmelerini isterken, dışarıda yemek yerken dahi her hareketlerine özen göstermeleri konusunda uyarılarda bulundu. Kocaman önceki haftalarda futbolcuları ile teke tek yaptığı görüşmelere önem gösterirken bu hafta tüm futbolcuları ile toplu halde toplantılar yapıyor. Bu toplantılar sonucunda Kocaman, Emre’ye yapılanları örnek gösterip, “Telefonla konuşurken çok dikkatli olun. Yoksa zor durumlarda kalırsınız” diyor.

Yemekte bile özen gösterin

Sarı lacivertli futbolcular hafta boyunca mümkün olduğunca restaurant ya da cafe gibi yerlerde boy göstermeyecek. Aykut Kocaman, oyuncularına dışarıda yemek yerken bile gerekli özeni göstermeleri konusunda uyarılarda bulundu. Bunun nedeni ise herhangi bir özel görüşmenin yanlış sonuçlar doğurabileceği...

Twitter’da bile yazmayalım!

Fenerbahçeli oyuncular twitterlarından hafta boyunca son derece dikkatli şeyler yazmak konusunda da söz birliğine vardılar. Twitter’larından mümkün olduğunca yazmayacaklar. Herhangi bir mesaj yazıldığı zaman da bunun çok dikkatli yazılması konusunda fikir birliğine vardılar.

Sancaktepe’de olağanüstü hal

Sancaktepe’de her zamankinden çok daha farklı bir hafta yaşanıyor. Sarı lacivertli futbolcular kendi insiyatifleri ile bazı noktalarda kısıtlamaya giderken Aykut Kocaman da futbolcularını rahatlatmak için toplantı üzerine toplantı yapıyor. Oyuncularına sakin olmaları konusunda uyarılarda bulunan Kocaman bu sakinliği tüm takıma aşılamaya çalışıyor.

Sivas’a giden uçaklarda yer yok

SİVASSPOR-Fenerbahçe maçı 0nedeniyle Sivas’a gidecek uçaklar tamamen doldu. THY, Anadolu Jet ve Pegasus’un hafta sonu uçuşlarında yer kalmadı. Fenerbahçeli taraftarlar, havayolu şirketlerinden hafta sonu Sivas’a ek sefer konulmasını istedi. Taraftar derneklerinin hafta sonu için uçak kiralaması bekleniyor. Bu arada şampiyonluk maçı nedeniyle Sivas’taki otellerde de yer kalmadı.

Bunları da Beğenebilirsiniz