Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Transferlerle ses getireceğiz"

Trabzonspor Basketbol Takımı Koçu Halil Üner, yeni sezon öncesi camiaya umut dolu mesajlar verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bu sezon mücadele edecekleri 2.Lig’de kendilerini favori gördüklerini söyleyen Üner, yaptıkları transferlerle ligde ses getireceklerini belirtti.

Çok iyi bir kadro kurduklarını ifade eden koç Üner, 2.ligin üzerinde bir kadro kalitesine ulaştıklarını ve şuana kadar yapılan transferlerden çok memnun olduğunu belirtti. Transferi henüz bitirmediklerini, 2-3 yerli oyuncu daha alınacağını dile getiren Üner, takımdaki her pozisyon için alternatifli ve tecrübeli bir kadro kurmaya çalıştıklarını vurguladı.

Ben bu yola başkoydum

Üner, “Her biri birbirinden değerli oyuncular transfer ettik. 2.ligin üstünde bir kadro kurduk diyebiliriz. Her şeyin doğru olması için ince çalışıyoruz. 15 kişilik kadromuzun tamamlanması biraz daha zaman alacak. Son olarak Amerikalı oyuncu Toure Murry’yi transfer ettik. Onun dışında 2-3 yerli oyuncuyla daha kadromuzu takviye edeceğiz. Ben bu işe baş koydum ve bu sene Trabzonspor’u tekrar ait olduğu 1.lige çıkarıp, orada kalıcı olması için gerekli organizasyonu kurma misyonunu üstlendim. Bunun için de gerekli çalışmaları yapıyoruz” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz