« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Transferi kapatmadık

Elano transferi nedeniyle sarı kırmızılı yöneticilere teşekkür eden Frank Rijkaard, “Transfer dönemi bitmeden ne olacağı bilinmez. İyi bir fırsat çıkarsa değerlendiririz” dedi.

Melis BIÇAK
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY Teknik Direktörü Frank Rijkaard, şimdiye kadar iyi bir takım kurduklarını ve sarı kırmızılı yöneticilerin takımı güçlendirmek için çalışmalara devam ettiğini söyledi. Teknik heyet ve yabancı futbolcuların GS Mobile hatlarını almak için düzenlenen törende basın mensularının sorularını yanıtlayan Hollandalı teknik adam, son olarak transfer ettikleri Brezilyalı Elano Blumer’in çok iyi bir futbolcu olduğunu belirtti. Ve şunları söyledi:

Takımımız güçleniyor

“Böyle bir futbolcuyu takıma kattıkları için özellikle yöneticilerimizi tebrik etmemiz lazım. Transfer dönemi kapanmadan kimse ne olacağını bilemez. Şimdiye kadar iyi bir takım kurduk ve şu anda da yöneticilerimiz takımımızı güçlendirmeye devam ediyor. O yüzden transferi ‘kapattık’ ya da ‘devam ettiriyoruz’ diye bir şey söyleyemem. Çünkü dünyadaki her kulüp iyi bir fırsat çıkarsa değerlendirir.’’ Rijkaard, sarı kırmızılı taraftarların şu ana kadar kendilerine verdiği destekten memnun olduklarını ifade ederek, “Biz onları mutlu etmek için sahada elimizden gelen her şeyi yapacağız. Taraftarımız şimdiye kadar bizi iyi destekledi. Bundan sonra da destekleyeceklerini umuyorum.

GS Mobile alarak daha fazla katkıda bulunacaklarını düşünüyorum. Taraftarlarımız, GS Mobile kullanarak, bize destek olsunlar’’ dedi.

GS MOBİLE HATLI OLDULAR

Galatasaray teknik direktörü Frank Rijkaard, yardımcısı Johan Neeskens, antrenörler Albert Roca Pujol, Carlos Cuadrat, Nezih Ali Boloğlu ile yabancı transferler Abdul Kader Keita, Leo Franco ve Elano Blumer, katıldıkları törende, GS Mobille hatlı oldular.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz