« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Transferi Giray Bulak yürütüyor

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Nevzat Şakar, kulüp genel menajeri Giray Bulak'ın yurt dışında transfer çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Şakar, yaptığı açıklamada, transferde eksik gördükleri mevkilere oyuncu katmak istediklerini belirterek, “Genel menajerimiz Giray Bulak, yurt dışında bulunuyor. Bazı görüşmeler yapıyor ancak şu anda netleşmiş bir şey yok” dedi.

Kısa süre içerisinde görüşmelerden sonuç almak istediklerini ifade eden Şakar, “Başkanımız da bugün Trabzon'a gelecek. Tekrar bir durum değerlendirmesi yapacağız” diye konuştu.

Kartal'daki sosyal tesisler kiralandı

Bu arada, Trabzonspor'un İstanbul Kartal'da bulunan sosyal tesislerinin Atabay Petrol Ürünleri şirketine kiralandığı açıklandı. Kulübün internet sitesinden yayımlanan açıklamada, sözleşmeye göre kiracı firmanın gerekli ödemelerin yanı sıra söz konusu tesislerle ilgili tüm tadilat ve yenileme çalışmalarını da üstlendiği belirtilerek, “Buna göre Atabay Petrol Ürünleri şirketi, sosyal tesislerimizde, açık –kapalı havuz, spor merkezi ve restoran gibi hizmetleri, kulübümüz standartlarına uygun şekilde 2023 yılı Haziran ayı sonuna yürütecek” ifadelerine yer verildi.

Merkel'e Trabzonspor forması

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yayımlanan bir başka açıklamada ise Almanya Başbakanı Angela Merkel'in, kendisine Trabzonspor forması hediye eden Şanlıurfalı taraftar Mehmet Sadedin Kültür'e teşekkür yazısı gönderdiği belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:

“Almanya'da yaşayan taraftarımız Mehmet Sadedin Kültür, geçtiğimiz aylarda Kiel kentinde düzenlenen 13. Dünya Çağdaş Sanat Eserleri Etkinliği Documenta'nın açılışını yapmak üzere bu kente giden Cumhurbaşkanı Joachim Gauck'un yanına giderek kendisine forma, rozet ve çeşitli hediyeler vermişti. Kültür, ayrıca Başbakan Angela Merkel'e de üzerinde isiminin yazılı olduğu Trabzonspor forması göndermişti.
Forması eline ulaşan Başbakan Merkel de Kültür'e resmi bir yazıyla teşekkür etti.”

Bunları da Beğenebilirsiniz