« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Transfere noel freni

Avusturya'nın Lieber GAK takımında oynayan Nijeryalı Benedic Agwaugwu başta olmak üzere 6 futbolcu için kulüpleriyle ve menajerleriyle görüşen başkan yardımcısı Ahmet Ağaoğlu, 'Transferlerimiz Noel'den sonraya kaldı' dedi.

Adnan SUNGUR-Hakan DEĞİRMENCİ(DHA)
SON GÜNCELLEME
Kadrosunu güçlendirmek için yabancı futbolcu arayışlarını sürdüren Trabzonspor'u, yaklaşan yılbaşı tatili frenledi. Alacağı futbolcuları 2 Ocak'ta başlayacak Antalya kampına yetiştirmek için yabancı transferini hızlandırmak isteyen bordo mavilileri, Noel tatili frenledi.

RAKAM YÜKSEK

Nijeryalı Benedic Agwaugwu başta olmak üzere 6 futbolcu için kulüpleriyle ve menajerleriyle görüşen başkan yardımcısı Ahmet Ağaoğlu, 'Transferlerimiz Noel'den sonraya kaldı' dedi. Nijeryalı futbolcunun maliyetinin 3 milyon 100 bin markı bulacağı öğrenildi.

LİSTE KABARIK

Trabzonspor yönetiminin ise bu rakamı 2,5 milyon marka indirmenin formüllerini aradığı kaydedildi. Bu arada Briegel'in listesinde Marcus Münch, Stefan Blank, Dede, Dinamo Kievli Holovko ve Venglinski, Brezilya'nın San Pauli takımında oynayan Tiago'nun olduğu belirtildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz