« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Transfere fren

Fenerbahçe, iç transferi Şubat 2002'deki kongre sonrasına bıraktı. Sarı lacivertli yönetim, devre arasında Abdullah, Ogün, Yusuf, Johnson, Ali Güneş ve Serhat gibi isimlerle masaya oturacak. Ancak yönetimin yeniden göreve gelmeme ihtimali nedeniyle sözleşmeler kongreden sonra yapılacak.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
Ön görüşme

Fenerbahçe'de iç transferin startı Şubat 2002'deki kongreden sonra verilecek. Yönetim Kurulu, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan futbolcularla devre arası hazırlık kampında bir ön görüşme yapıp, olağan kongrenin sonucu bekleyecek ve yeniden seçilirse, anlaştığı futbolcularla sözleşme yenileyecek.

Kollar sıvandı

Önümüzdeki yılın geniş kadrosunu kurmak için kolları sıvayan ve özellikle yabancı futbolcu arayışlarını dünyanın dört bir köşesinde sürdüren yönetim, ilk etapta Abdullah, Ogün, Yusuf, Johnson, Ali Güneş ve Serhat ile sözleşme yenilemenin yolunu arayacak.

Karar Denizli'nin

Bu futbolcuların nabzını yoklayan yönetim, herhangi bir sorun yaşanmayacağını, ancak imza için seçim sonucunu beklemenin daha doğru bir yaklaşım olacağını bildirdi. Bu arada takımın kadrosundaki 6 yabancıdan kimlerin kalıp gönderileceğine de teknik direktör Mustafa Denizli karar verecek.

Acele edilmeyecek

Bu karar için de sarı lacivertli takımın bu sezon ligdeki başarısı gözönünde bulundurulacak. Yönetimin göreve devam etmemesi durumunda teknik heyetin de değişebileceği düşünülerek, kadrodaki yabancı futbolcuların durumu konusunda aceleci davranılmayacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

İlişkili Haberler